Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem szeret senki ismerkedni?...

Nem szeret senki ismerkedni? Vagy mi van itt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 21:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igazad van :)

de én szeretek láthatatlanba is ismerkedni

sztem jó olyannal beszélni akiről nem tod h h nézki

de am az a véleményem h ezen az oldalon nem lesz soha olyan h pl én találkozzak olyannal akit itt ismerek meg azért marad a beszélgetés és mindenkivel úgyan úgy

2013. máj. 23. 22:03
 12/16 A kérdező kommentje:
10 vannak olyanok de nem mindenki olyan :D
2013. máj. 23. 22:04
 13/16 anonim ***** válasza:
de, csak normális,aranyos emberekkel
2013. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
itt vagyok :)
2013. máj. 23. 22:42
 15/16 anonim ***** válasza:

bonny5

Hát eddig nem akadt még olyan se, aki válaszolt volna, nem hogy ismerkedni akarna velem. Sőt, szerintem itt már rengetegen tiltottak is a (valljuk be, szánalmas) ismerkedési leveleim miatt. Mindegy, ez így van általában az életben is: pusztuljon a férgese

Csak azt nem értem mit ártottam én nekik ezzel az egy levéllel?! Ha válaszolnának... de mindegy, hagyom is, eddig is épp elég időm ment el a felesleges körökre (több mint 2 év netes társkeresés elenyésző eredménnyel)

29 F (elegedetlen)

2013. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom fiuk.De nekem itt jött össze :D
2013. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!