Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar velem senki ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, átlagos külsővel rendelkezem, nem tartom magam nagyon szépnek, de ronda sem vagyok. Fontos számomra a megjelenés, az ápoltság, szeretek odafigyelni a külsőmre. Természetem inkább visszahúzódóbb (lehet, hogy ez a baj), de nem vagyok nagyon zárkózott. Próbálok kedves lenni mindenkivel, nyitott vagyok, viszont a felszínes kapcsolatokat nem szeretem, olyanba soha nem mennék bele.

Egyszerűen nem látok esélyt arra, hogy valaki felfigyeljen rám...jó tudom ezért tennem is kell, de akkor is valahogy érdektelen vagyok a férfiak szemében. Soha még csak rám sem néznek...olyan mintha taszítanám őket. Lehet van valami nagy hibám...nem tudom sajnos :(


2012. jan. 12. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos van aki akarna veled ismerkedni, csak legfeljebb te nem veszed észre, v nem adsz esélyt neki, mert nem néz ki elég jól.
2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
rakj fel képet
2012. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
küldj privibe egy képet, hátha a külsőddel kell valamit tenni, csinosítani. Privibe adok választ ha szeretnéd. 25/f
2012. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
próbálj meg ismerkedni, járj el a barátnőkkel szórakozni, nem kell hogy diszkó legyen. csak lássák a pasik, hogy élsz. és próbáld tudatni velük, hogy szingli vagy. pl egy szép mosoly, mikor elmész mellettük.
2012. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Képre én is kíváncsi lennék. A leírtak alapján nem lehet veled gond.

Kezdj el konditerembe járni:) pl. bulikba, légy sokat olyan társaságba ahol a középpontban az ismerkedés áll.

2012. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Küldj privibe egy képet,csak segiteni akarok

19F

2012. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tegyél képet vagy küldj privibe


Hol laksz??

2012. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is küldj fotót privibe légyszíves!

(36/F)

2012. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Moszuke ***** válasza:

ne privibe.. legközelebb ha felteszed a kérdést képpel tedd fel.. így nem lehet semmit se mondani..

mondjam ,hogy jajj olyan szépen görbül az "S" betűd, szeretlek, vagymi?

2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jó ezért a tenni is kell érte miatt ne bánkódj. Mert azért ez így nem igaz.., ezzel az erővel az EGÉSZ VILÁGON nincs egy szál probléma se, csak mindenki egy szar aki nem tesz semmit.


A legjobb amit tehetsz, hogy eljársz bulikba ilyesmik ahogy mondták, és ott majd csak alakulgat valami, csak próbálj nyitott lenni. Erőltetni meg ugye nem lehet, mert előbb fognak egy bunkó/őrült/stb-nek nézni (tapasztalat^^)

2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!