Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem szeret senki ismerkedni?...

Nem szeret senki ismerkedni? Vagy mi van itt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szeretünk, de nem úgy, hogy valaki kiírja, hogy nincs senkim, írjatok. én pl azt részesítem előnyben, amikor egy okos vagy tahó hozzászólásom miatt írnak rám
2013. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is :D
2013. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én annyira nem...

ha valaki rám ír.. (egyből rosszat sejtek...)

ma pl elég cifra privát üzentet kaptam.

2013. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én akkor kaptam egy pár privátot amikor kiraktam egy képet magamról.. de én neten csak barátkozok, nem ismerkedek senkivel. 21f.
2013. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
én is kaptam már egy-két kedves üzit. valakinek nem akartam megadni a facem, máris leribizett... :)
2013. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, csak már belefáradtam, hogy akármelyik csajnak is küldök képet magamról utána örökre eltűnik szónélkül vagy a képembe vágja, hogy csúnya vagyok hihihi meg hahahhaa.
2013. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

mer azok nyomorékok

akk haverkodni barátkozni :)

én normális vagyok és hát engem nem találnak meg xD

2013. máj. 23. 21:57
 8/16 A kérdező kommentje:
csak szórakoznak sztem :D
2013. máj. 23. 21:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Én alapból úgy vagyok, hogy szeretek csajokkal dumálni de ahhoz nekem személyesen kell lássam, hogy eldöntsem hogy viszonyuljak hozzá.

Mert evidens, hogy azzal a lánnyal máshogy beszélek aki tetszik, mint akivel inkább csak haverkodok.

És hát neten ezt nem lehet leszűrni, azért se izgat nagyon ha kapok-e képet a csajról vagy nem, mert nem a monitoron nézve döntöm el, hogy jó csaj-e vagy sem. Meg amúgy is... személyesen ezerszer könnyebb becsajozni.

2013. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen ismerkedek itt (se), mert a legtöbb emberrel nem lehet "rendesen" ismerkedni, vagy olyan egyszerűek, hogy nagyon nincs is mit megismerni bennük és az ilyen emberekkel tuti hogy felesleges ismerkednem. Na meg a kedvencem továbbra is, amikor azt írja valaki, milyen kedves és normális lány vagyok. Nem tudom honnan veszik, csak azért mert épp láttak tőlem egy normális hozzászólást. Bár valaki írta múltkor, hogy ez csak ilyen bevágódó duma, de akkor meg pláne nem vagyok kíváncsi az illetőre.
2013. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!