Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ilyen tetoválásnál a bimbóudva...

Ilyen tetoválásnál a bimbóudvart is tetoválják (valamelyest)? NSFW!

Figyelt kérdés

NSFW!

[link]


2016. jan. 29. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha azzal megegyező színű mintát akarsz, akkor nem - bár mivel a bimbóudvar nem tűhegy vékonyságú vonallal körülhatárolta szabályos alakú kör, óhatatlan, hogy egy helyen belefussanak minimálisan.
2016. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha beleérnek - sőt, a jó végeredmény érdekében bármit.
2016. jan. 29. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Hát, te tudod!

Én nem vagyok tetoválásellenes (nekem is van), de ezt speciel ízléstelennek tartom. Lemosható díszítésnek, egy évfordulóra a pároddal elmegy, de állandó tetoválásként szerintem nem csak nevetséges, de bűn elrontani a mell természetes szépségét.

2016. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de... Na de ki a farok kérdezte, mi a véleményed róla? Annyit kérdeztem, mit mennyire tetoválnak, nem, hogy neked mi tetszik. Kit érdekel, neked mi tetszik. Hol a rákba kérdeztem én ilyet? Nem, várj, jobb kérdés. Miért érezted szükségesnek, hogy megoszd velem a nem kívánatos véleményed?
2016. jan. 30. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem kérdeztem, hogy téged zavar-e ha beleérnek.

Te miért érezted ezt a senkit sem érdeklő részletet?


Én azért írtam le, mert ez az oldal a véleménycserére is szolgál.

Elmondtam a véleményem, anélkül, hogy téged személyedben minősítettelek volna, vagy olyan stílust engedtem volna meg magamnak veled szemben, mint te. Arra gondoltam, hogy hátha elgondolkozol egy olyan döntés előtt, amit később megbánhatsz, valamint nem csak te, de a kérdést olvasó többi lány is megismer egy véleményt a kérdésben szereplő tetoválással kapcsolatban.

Beismerem, hibáztam. Ennek oka, hogy megint abba a csapdába estem, hogy evidensnek tekintettem, hogy a másik félnek is van annyi intelligenciája, hogy esetleg a neki nem tetsző választ is el tudja fogadni.

2016. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
...miért érezted feltétlenül közlendőnek ezt...
2016. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ne gyere a később megbánós előre figyelmeztetős maszlaggal. Ne nézd már az embert akkora szamárnak, hogy nem gondolkodik el ilyeneken. Mindenki tudja, hogy a varrás nem lemosható cucc és ott marad és el lehet cseszni és a többi, és a többi. Szükségtelen az orrom alá (vagy bárki orra alá), akár jó szándékból is, dörgölni, amit te mellett még egy rakat ember megtesz, kezdve a rokonokkal a haverokon át az idegenekig. Szükségtelen és már nagyon unalmas.

Értem, jót akartál, de akkor sem voltam egyébre kíváncsi, mit amit a kérdésben feltettem.


A passzív-agresszív guilt tripet meg hagyd meg a szomszédnak, te hót' intelligens perszóna.

2016. jan. 30. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Ennyi.

Id.i.otá,k/l nem vitázom.

2016. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzigen.
2016. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!