Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egyedi tetoválásnál miben...

Egyedi tetoválásnál miben kell gondolkodni?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak tetkót varratni és sokan azt mondták csináltassak egyedit,ami csak rólam szól.Nem a kreativitásomról vagyok a híres de egy egyedi tetoválásnál mik azok a dolgok amiket érdemes az éltememről,személyisegmről lerajzoltatni?

2016. jan. 12. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem mik azok a dolgok amik igazán egyedivé teszik?Esetleg példák,hogy kinek milyen van és miért?
2016. jan. 12. 17:59
 2/5 gnoomage ***** válasza:
Szóval úgy akarsz tetkót csinálni, hogy másokra hallgatsz milyen legyen?(most nem csak a gyakorin lévő emberekre gondolok, hanem akik az egészet tanácsolták) Azt csináltass ami tetszik, lehetőleg már 1-2 éve...
2016. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Magadban...
2016. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miben érdemes? Egy dobozban. Egy 1x1 méteres karton dobozban. Zárt karton dobozban. Na jó, azért legyen rajta pár lyuk is. Hol érdemes? Minél messzebb mindenkitől.


Most komolyan... az egyedi azért egyedi, mert az vagy belőled jön, vagy pont ugyan olyat, vagy ránézésre nagyon hasonlót találni nem fogsz sehol sem.

Mitől egyedi? Hát éppen ettől. Ez olyan, mint az ujjlenyomat. Csak neked van olyan, másnak nincs.


Hogy miket tervezz bele? Ami neked fontos, ami szerinted téged mutat, vagy benned valamit, vagy ami neked tetsző. (Teszem azt, egy náci tisztet evő Donald kacsa fejű McDonald's-os sültkrumpli nálad a harmóniát fejezi ki és számodra a harmónia a fontos, akkor például ezt is...stb.)

Egyedül kell kigondolnod, hogy számodra mi jellemzi magad, miért kell neked a tetoválás egyáltalán, mit mutatnál meg vele másnak, mit magadnak...stb, stb, stb...stb.

Ha már van jó pár ötleted és ötvözni akarnád őket, akkor lehet felkeresni egy grafikust (vagy bárkit, aki jól rajzol) vagy akár egy tetoválót, mert ők is jól rajzolnak általában.


Ha csak azért akarnál tetoválást, hogy egyedi legyél, akkor tök felesleges. Itt a kor lényegtelen, mert idő után megbánod, semmitmondó lesz neked...stb.

Sokan emlékek miatt, vagy épp az álmaik miatt csináltatnak. Sokan valamit kifejeznek vele, sokan meg csak azért varratnak mert az adott minta tetszik nekik. Nem kell belemesélni egy tetoválásba mindent.

Persze vannak olyanok is, akik csak "menőségből", "egyediségből" csináltatnak... na, őket a tetováltak és a nem tetováltak is egyaránt lenézik általában.


Szóval ötleteket ne itt, hanem magadban keress. Attól lesz egyedi!

2016. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bármilyen ötletet adunk az nem lesz egyedi. Egyedi csak az, ami a Te fejedben van, és tudod, hogy miért kerül a testedre. Nem ajánlok hobbi tetoválást, én már lassan 4 éve tervezem a tetoválásomat. Tudom mit akarok, mert tudom mit jelent nekem. Ne mások véleménye alapján dönts, dönts a sajátod alapján és vállald fel. Legyen bármi, ha sajátodnak tudod, akkor egyedi lesz!
2016. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!