Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csináltatni szeretnék egy...

Csináltatni szeretnék egy tetoválást! Nagyon sok dologtól félek! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az alkaromra szeretnék egy kb 3-5 cm-est! Félek, hogy egyszer majd megbánom, nem fog tetszeni!

És ami a legrosszabb, hogy mindennél jobban félek a tűtől. Elmondhatatlanul! Mi van ha elsírom magam? Egy hülye kényes p*ának tartanak majd....


Tapasztalat..?


20/L



2013. máj. 20. 16:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha attól félsz ,hogy megbánod! Akkor ne csináltass mert valószínű,hogy nem vagy biztos abban ,hogy akarod! A tetováló tűt pedig ne úgy képzeld el mint egy injekciós tűt ,mert semmi köze hozzá!
2013. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz, hogy megbánod, inkább hagyd! Ha így állsz hozzá, biztos meg is fogod. Az a tű pedig nem olyan tű... :D
2013. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha félsz hogy megbnod akkor ne csináltasd meg, egyébként meg a gépbe szerelve szinte alig látszik ki a tű vége
2013. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oda ne csináltass. Nekem is ott van és nagyon megbántam, de ilyenkor még takarni sem lehet a meleg miatt, m nem mászkálhatok hosszú ujjúban. :///

Ha mindenképp akarsz, akkor olyan helyre, ami nem ilyen feltűnő.

De ez csak az én véleményem...

A tűtől tényleg ne félj,m nem látszik belőle semmi.

2013. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

van az alkaromon (is) tetoválás és egyáltalán, abszolút nem bántam meg! sőt, imádom!

viszont, ha már előre attól félsz, hogy majd meg fogod bánni és nem fog tetszeni, akkor felesleges csináltatnod.

a tűt pedig valóban nem úgy kell elképzelni, mint egy injekciós tűt. tényleg alig látszanak a végei. ne nézz oda, fordulj el, esetleg vigyél valakit magaddal, akivel tudsz beszélgetni és eltereli a figyelmed!


19/L

2013. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!