Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány éves kortól lehet tetovál...

Hány éves kortól lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

Sokan, (szinte mindenki) azt állítja, hogy 18 felett bárikor, illetve 16 éves kortól szülői beleegyezéssel..

Most találtam egy oldalt, ami azt írja, hogy 14 éves kortól: [link]


Akkor hogy is van ez?

14 éves fiú vagyok, már évek óta szeretnék a bokám fölé egy tetoválást. Mindenképpen kicsit szeretnék, tekintettel a koromra..


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 16. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tudom hogy kell szülői beleegyezés 18 év alatt. De van aki megcsinálja anélkül is szerintem. Ez embertől függ. Bemész és megkérdezed a tetoválót hogy megcsinálja e szülői engedély nélkül vagy sem
2013. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
100%

Elvileg 14-18 éves korig szülői beleegyezéssel és jelenléttel lehet csak tetoválásod. Hogy ezt mennyire veszik komolyan az attól függ, hogy milyen helyen csináltatod.

Viszont most még igencsak növésben vagy, szóval lehet, hogy érdemesebb lenne még várnod vele pár évet.

2013. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ott, ahonnét belinkelted a az életkor határt, még 18 év felett sem szerencsés tetováltatni...


Egyébként normális helyen 16 éves kortól szülői beleegyezéssel, illetve annak jelenlétével(sok helyen csupán a papírt sem fogadják el).

2013. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kortól szülői beleegyezéssel, 18tól anélkül is lehet.
2013. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SzilKa ***** válasza:
100%

16 az also korhatar, torvenyileg buntetheto a tetovalo, ha 16 ev alattira tetoval...


Egy tetovalo

2013. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor a link "tulajdonosá"-nak állítása nem is igaz, csupán csak átverés?

Anya nehézkesen, de benne lenne..

2013. ápr. 23. 17:13
 7/8 SzilKa ***** válasza:
100%
A link tulajdonosa feltehetoen felelotlen es kokler.
2013. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na lett azota tetkod?:DD
2021. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!