Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kritizálhat valaki ilyen...

Kritizálhat valaki ilyen külsővel másokat?

Figyelt kérdés
[link] Mit gondoltok a videóról, mi célból készült?

2017. febr. 14. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 nekem második nekifutásból sikerült megnézni és a többi is csak ilyen ízlés kérdése-dolog volt. Csak a csajszi világproblémát csinált belőle.

Szerintem lényegtelen, hogy milyen külsővel kritizálunk másokat, ha kritizáljuk őket az bunkósàg. Persze meg lehet oldani úgy, hogy kedvesnek tűnjön, de ahhoz már kell egy kis tudás.

(Pl Dancsónak is voltak hasonló videói és én, mint lány sem vettem zokon. Hiába "b*uzizzák sokan, azt el kell ismerni, hogy okos, és tanult ember,+ nem fogalmaz lekezelően ilyen témákban)

2017. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem az alakjával van gondom. Hanem azzal, hogy úgy kiritizál másokat, hogy számtalanszor csöpög a zsír a hajáról stb.
2019. szept. 27. 17:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Ocsmány, kazalhajú

csúnya nő, aki azt hiszi, hogyha másokat ba....ztat, ő szebb lesz.

Attól, h agyonkeni magát, még a széptől ő így is messze van. Hiába az élénk szemsmink meg ribis vörös száj, ezektől a sza..........októl még ő egy fokkal nem lett szebb.

És olyan sápadt, mint egy hulla, műanyag színű, kiszálkásodott és borzos hajjal.



20/nő

2019. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felőlem kritizálhat, úgysem tudom komolyan venni.
2019. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!