Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kritizálhat valaki ilyen...

Kritizálhat valaki ilyen külsővel másokat?

Figyelt kérdés
[link] Mit gondoltok a videóról, mi célból készült?

2017. febr. 14. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent elmond, hogy több a dislike, mint a like.
2017. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok ideje lehet....nekem eszembe nem jutna az egyetem mellett ilyenekkel foglalkozni...
2017. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A 7. pontig néztem, mert egyszerűen annyira irritált, hogy nem bírtam tovább nézni. Tudnám ajánlani a kis hölgynek, hogy először a saját háza tájékán sepregessen, utána térjen át máséra. De ez igazából mindenkire vonatkozik, bármilyen külsővel, mert senki sem tökéletes. Most találkoztam először a lánnyal, de hihetetlenül ellenszenvesnek tűnik, ahogy meg akarja mondani, hogy ki, mit, hogy csináljon, csak mert őt zavarja a lenőtt köröm, vagy az elkenődött smink. Vicc az egész.. :D
2017. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz.

Nem mond hülyrséget.

Attól hogy neked nem tetszik a kinézete..., miért, egy csúnyára sminkelt lány már tetszik? Ő már elmondásúbbá a véleményét?


Végignézni nem bírnám mert fél órás, de az sem különb mikor egy pillanat alatt felragasztható műszempilláról pofáznak negyed órát.

2017. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
* Ő már elmondhatná a véleményét?
2017. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Végig néztem. Akinek ez bántó azzal tényleg nagy gondok vannak, mert erőteljes hibákat mond. Ami nem olyan, azt meg jó tanácsként be lehet építeni az életünkbe.

Egyébként igényes lány, nem tudom miért ne csinálhatna videóit erről.

Azért mert duci??? Akkor veled vannak gondok.

2017. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem hogy olykor kicsit tényleg ellenszenves volt, és a miért szó hangsúlyozója is irritált valamelyest.
2017. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

miért 8+1? miért nem 9? :D

nem néztem végig, ahhoz unalmas. szerintem kritizálhat bárki, bár nem valószínű hogy sok mindenkit érdekel.

nem hülyeség amiket mond, de nekem se szimpatikus. de úgy összességében le se fosom, nem tudja felkelteni semmilyen szempontból az érdeklődésem. :D

2017. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jobb? XDDD

2017. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ja, ez bosszantóbb szerintem. :D

a fiú konty, szakáll, táska???? :D ez csak ízlés. tovább nem néztem. :D

2017. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!