Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet normális külsővel...

Hogyan lehet normális külsővel túlélni azt a kínos félhosszú haj időszakot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
He? Mi kínos a félhosszú hajban?
2014. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A félhosszú haj az, amit a legváltozatosabban lehet hordani - higy neked ebben MI a kínos, azt rajtad kívül senki nem tudja!
2014. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fogd össze copfba, én fél évig csak úgy hordtam a hajamat
2014. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező én együtt érzek veled. Már elhagyta a hajam a fülem alját, összefogni még nem lehet, de mindig elalszom, formája csak akkor lenne ha vágatnék belőle, de az meg tovább nyújtaná az átmeneti időszakot... Egyetlen előnye hogy ritkábban kell mosni mint korábban.
2014. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsó érti hogy mire gondolok.


A csatok kislányosak, a hajgumi még nem jó bele...könnyű elaludni és az ember szemébe lóg. Erre gondoltam.


Várnék néány frizuraötletet.

2014. márc. 15. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A hullámcsat nem kislányos, akár láthatatlanul is el lehet csatolni. Fonással is el lehet tüntetni, hogy ne lógjon a homlokba. Igen, már 3-4 centis hajat is.
2014. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudodm frufrud van-e: [link]

[link]

2014. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!