Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék megújult külsővel...

Szeretnék megújult külsővel menni iskolába. Miket tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan sminkeljek, mit csináljak a hajammal, stb..

Ölteteket várnék.

16/L



2014. aug. 16. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne sminkeld magad.. Az a legszebb:)
2014. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sminkeld magad páwává.
2014. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fontos a smink, egy kis korrektor, ha esetleg szükséges. Színezett ajakápoló és ennyi. A hajad próbáld meg változatosan hordani, engedd ki, fogd össze, kontyold fel, fond be, stb... Egy csomó féle haj elkészítését megtalálod, csak keress rá. Frissíts kicsit a ruhatárad, ami kicsi, kopott, úgysem veszed fel, selejtezd le. Ajánld fel jótékony célokra. Ami még jó, csak valami miatt nem tetszik alakíts át. Szegecsek, csipke, egy két vágás, és kész. Egy csomó DIY ruhát is találsz, csak keress rá, készíts el ami tetszik. Szerezz be egy pár új cuccot. Alapdarabokat, amik mindenhez jó. Egy új farmer, pár új póló, tornacipő/sportcipő amelyiket jobban szereted. Sálakkal, nyakláncokkal, karkötőkkel, órákkal sok mindent fel lehet dobni. Csak egy kis kreativitás kell. Ha szeretsz ilyen dolgokat csinálni, készíts karkötőt, nyakláncot, sálat. A google a barátod, merd használni.
2014. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is 10.-be mész? :D


Én tavaly egyenesen, kiengedve hordtam a hajam, (gyárilag egyenes, egy pici görbület van benne), de még az évzáró előtt (suli után) befestetettem ombrére, úgyhogy jövőre be fogom fonni estére, és hullámosan fogom hordani, vagy néha tűegyenesen.

Év vége felé kezdtem rendesen sminkelni magam. Nem szép az arcbőröm, ezért alapozó, púder. Mellé szemceruza, néha spirál, valahogy így: [link]


A nyáron nem nagyon mentem sehova, ezért nem mindig figyeltem, hogy napi 2-3szor fogat mossak és arcot tisztítsak, most már megint visszaálltam rá, hogy év elejére szép fehér fogaim és szebb bőröm legyen.


Szerezd be a szükséges ruhákat. Legyenek olyan cuccaid, amiket tényleg hordasz és szépek, vedd meg inkább egy kicsit drágábban azt, ami tetszik, mintsem azt, ami olcsóbb, de sose fogod hordani. Pesten az Invázióban és a Cosmosban sokszor vannak olcsón jó cuccok. a H&M meg a C&A is jó, de azok sokkal drágábbak.


Cipőkből inkább a jobbat vedd meg, Deichmanban, Humanicban, aminek puha a talpa és jól illik a lábadra, de legfőképpen jól áll és jól érzed benne magad.


Persze ezek mellett legyél vidám, mosolyogj. Kevés ember van, akinek nem állna jól a mosolygás. :)

2014. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóhoz hozzátenném: én nem igazán ajánlom a Deichmannt ,mert jó ,tényleg vannak ott klassz cipők ,de nekem hamar "elhasználódnak" ,pedig nem csinálok velük semmi különlegest.

A sminket szerintem hanyagold ,maximum egy kis szempillaspirál ,szájfény és ha van egy-két patid akkor korrektor ,de semmi több ,mert a bőrödnek nem tesz jót ,és nem is igazán néz ki jól a túl sok smink..a hajadat változóan hord ,ahogy jól áll ,nem tudom ,hogy nézel ki ,így nem tudom megmondani ,milyen legyen a hajad..ruhákból olyat vegyél ami neked tetszik ,ne olyat hordj ami nem tetszik ,attól függetlenül ,hogy menő..remélem valamennyit tudtam segíteni! :)

2014. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem sminknek,ha nem szép a bőröd vigyél fel egy kis alapozót és púdert,de ha lehet ezt hagyd ki:)! továbbá én szempillaspirált ajánlanék és a szemöldökre figyelj,hogy legyen egy formája,ugyanolyan legyen mind a kettő,ha esetleg alig látható akkor töltsd fel szemöldök porral.:)

a haj:lehet kiengedve hullámosan,göndören,egyenesen.lehet befonva, fel foghatod kontyba és tehetsz mondjuk előlre egy szép masnit mint pl. ezek:

[link]

de még rengeteg mód van a haj viselésére,nézz videókat a youtube-on .írd be hogy:back to school hairstyles,ekkor sokat szokott kiadni:)

a ruhák terén pedig szerezz be alapdarabokat ha nincsenek.itt gondolok ezekre:feket,fehér póló,farmerdzseki,farmernadrág,fekete blézer,bőrdzseki,kis fekete ruha

ezekhez pedig vegyél kiegészítőket. sálakat,nyakláncokat,ékszereket. így ezekkel feldobhatod őket és nagyon csinos lesz:)

2014. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!