Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok fiú...

Miért van az, hogy sok fiú osztálytársamon mindig megmarad rajtuk az illat (nem tudom mit használnak), de ha én akármennyi dezodort fújok magamra reggel, mire beérek az iskolába, én már nem érzek magamon semmit?!

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok válaszát,tippjét, tanácsát várom. Köszönöm!

2013. dec. 17. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
fújd be magad a suliba, így nem száll el az illata annyira, vagy kérdezd meg mit használnak
2013. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy parfümöt használnak, az sokkal jobban lehet érezni, mint a dezodort.
2013. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt lehet, hogy jobb minőségű cuccot használnak.

másrészt esélyes, hogy befújod magad és az orrod rövid időn belül megszokja az illatot, így te azt hiszed nem érezni.. :D én sem szoktam érezni nap közben/nap végén a parfümöm illatát, pedig a párom még este is szokta. ahogy én is rajta. :)

2013. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
többet fujj magadra én csaj vagyok és lassan 2 hete nem mentem el wc re suliba mert meguntam h köhögések közepette lehet csak pisálni olyan tömény parfum szag van ott hogy a tokioban maszkal mászkáló levegő mérgezés parafóbok megirigyelnékk azt ami itt van.
2013. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eau de parfum
2013. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!