Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyesmi külsővel lehet...

Fiúk, ilyesmi külsővel lehet esélyem a későbbikekben?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok a fiúzáshoz, és még nem érzem szükségét elkezdeni, de a volt osztályom fele fiúzott, és megfordult a fejemben, hogy ilyen laposkán lehet-e esélyem.

Az arcommal nincs gond, mindenki azt mondja, hogy szép arcom van, pedig nem használok semmi sminket, csak néha egy kis szempillaspirált.

Na szóval nekem inkább a testemmel van gondom.

171 cm magas vagyok, és igaz, hogy vékony, de nincsennek nagy melleim. Inkább ilyenek:

[link]


Ezen kívül a belső tulajdonságaim jók, és nem vagyok felszínes. Nekem kizárólag akkor jön be fiú ha természetre bejön. Ilyen sajnos még nem volt :(


2016. júl. 28. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 14 éves vagyok
2016. júl. 28. 23:16
 2/4 anonim válasza:
Sok fiú szereti a kisebb mellű lányokat, emiatt szerintem nem kell aggódnod.Mellesleg még csak 14 éves vagy ez még változhat.
2016. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a képen látható mell sem kicsi inkább átlagos de neked még nőhet is, a magasságod és hogy vékony vagy az meg mostanábana az átlagnál nagy plusz de persze mindenkinek teljesen más az ízlése...szóval a lényeg h egyáltalán nem kell aggódnod :) 18L
2016. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, most kezd el igazán változni a tested. Ha a családban sokan vékony alkatúak és kis mellűek, jó eséllyel te is az leszel, de ezzel nincs semmi gond. Ha szereted önmagad, jól érzed magad a bőrödben, nem a mellméreted fogják nézni.:)

És amiatt ne szomorkodj hogy nem volt még olyan aki szőröstül bőröstül tetszett. Még előtted a középiskola, ott van hogy majd egy nap dolgozni fogsz és rengeteg új embert ismersz majd meg.

2016. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!