Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya fiúk elgondolkoztatok...

Csúnya fiúk elgondolkoztatok már azon, hogy elmentek plasztikai sebészhez, hogy az új külsővel esélyesek lehessetek a csajoknál?

Figyelt kérdés
Pl szemhejplasztika, orrműtét, fülműtét, botoxos kezeles, rancfelvarras, àllkapocs szétveretése. Az nagy tévhit, hogy magabiztossàggal meg jò öltözèkkel lehet ezt kompenzalni, mert en mar mindent kiprobaltam es mindig elutasitas lett a vége.
2012. szept. 20. 09:13
 1/8 füves zerge válasza:
100%
műanyag fiúnak se jobb lenni mint csúnyának
2012. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig lehet kompenzálni. A barátom például nem egy nagy szépség, nem is tetszett sokáig. Mégis idővel levett a lábamról, most már képes vagyok órákig nézni, ahogy alszik - és tetszik.

Nyilván ha egyéjszakás kapcsolatokat akarsz, ott nehezebb dolgod van, de ha valakivel komolyan gondolod a dolgot, ott bőven van módod kompenzálni.

2012. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki ilyenen gondolkozik valoszinuleg milliomos, es nincs gondja a csajoknal...
2012. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Pokoli.mazlija volt a pasidnak, engem sajnos mindig zsigerbol elutasitanak, hogy nem es nem, ha fejreallsz akkor sem. Ezt mar 31 lanytol megkaptam es utana ki is fecsegtek engem, hogy mit kepzelek. Pedig nem szep lanyokhoz mentem oda.
2012. szept. 20. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet, hogy a módszereden kellene változtatni. Nálunk is az volt, hogy amikor először elkezdett udvarolni, nemet mondtam. Viszont mivel jófej volt, barátkoztam vele. És idővel már sokkal jobban számított az, hogy milyen ember, mint az, hogy hogy néz ki. De ehhez tényleg idő kell, ha csak úgy odamész valakihez, ő elsőre nyilván a külsőd alapján fog megítélni.
2012. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra fölösleges lenne, mert nagyon önbizalomhiányos vagyok, ami már régen berögződött.

Szerintem, ha Brad Pitt arca lenne a fejemen, akkor sem mernék csajozni...:D

2012. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
férjecském sem egy szépség de nagyon kedves ember szép mosolya van és okos.is
2012. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézz már körül, mennyi ronda pasinak van barátnője, vagy mennyi ronda lánynak van pasija... és ehhez semmi különös nem kell. Csak jófejnek, kedvesnek kell lenni, bevágódni a kiszemeltnél valamivel. Na meg nem kell feladni.


Te külsővel akarsz nőt fogni...? Sose jó dolog, legfeljebb ha egy buta libára vágysz, akinek csak az számít. Nekem az számít hogy egy srác okos, kedves, toleráns, udvarias legyen és legyen minél több közös bennünk. A párom is ilyen... és nem egy szépfiú. A szépség úgyis mulandó, sokat nem érsz vele.

2012. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!