Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért foglalkoznak...

A lányok miért foglalkoznak ennyire a külsővel?

Figyelt kérdés
Sminkelnek, öltözködnek, festik a szájukat, stb. és sokáig is tart nekik.

2012. júl. 5. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
azért hogy megfeleljünk nektek(:
2012. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Elsőnél a pont:)
2012. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jaaa
2012. júl. 5. 12:09
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
mert sosem lehetnek elég szépek :) Egyébként én fél óra alatt elkészülök full sminkkel, tusolással, felöltözve, csak rutin kérdése.
2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert ha nem foglalkozunk eleget magunkkal, a fiúk igénytelennek, és rondának tartanának.;)
2012. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Mert hiúak vagyunk.
2012. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. imádok sminkelni, öltözködni, nálam ez egy fajta hobbi, szeretem erre szánni az időm, persze más dolgokra is, de ez a kérdés tekintetében lényegtelen. (20L)
2012. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt azért, mert a legtöbben szeretünk öltözködni és kicsinosítani magunkat, szeretünk erre időt fordítani. Ez kinek lassabbban, kinek gyorsabban megy, ahogy írták előttem, rutin kérdése.


Másrészről viszont az is igaz, hogy elég magas elvárások lettek támasztva velünk szemben. Ha nem elég tökéletes a hajad, a bőröd vagy az öltözéked, rögtön igénytelen és ápolatlan vagy.

2012. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem sminkelek, szóval csak öltözni kell, de mivel nincs sok cuccom, ezért 5 percig tart max.
2012. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én magamnak jobban tetszek úgy, és jobb érzés, úgy kilépni az utcára, hogy tudom, jól nézek ki. :) Tehát igazából önérzet miatt. Jó, én azért nem vagyok az a "Pékhez is sminkben megy." lány, de azért, ha találkozok valakivel, kinézek valahogy. :) És az utcán is milyen lehangoló látni, azt a néhány embert, aki nő létére nem ad magára, nagyon visszataszító..Persze a gond akkor van, ha ez valakinél túlzásba torkollik, de én fél óra alatt elkészülök, még a hosszú hajam is gyorsan szárad, nem szánok azért rá olyan sok időt.
2012. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!