Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért foglalkoznak...

A lányok miért foglalkoznak ennyire a külsővel?

Figyelt kérdés
Sminkelnek, öltözködnek, festik a szájukat, stb. és sokáig is tart nekik.

2012. júl. 5. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szeretem sminkelni magamat, el se tudnám képzelni enélkül az életemet, jobban érzem magamat ha ki vagyok sminkelve. Szeretek szépen öltözködni, mert szeretem a szép ruhákat és abban érzem jól magamat ha szép ruhák lehetnek rajtam.


28/N

2012. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mert ez tetszik a fiúknak és a lányokat is ez teszi boldoggá:))
2012. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem sminkelek, mert én nem szeretem. Nagyon kellemetlen érzésnek tartom, nem is tudom, olyan nekem mintha egy súlyt cipelnék az arcomon. De itt sokan írták, hogy azért szeretik, mert egyszerűen élvezik. Az ő dolguk, én azt a fél órát is soknak érzem, mikor én kb. 1 perc alatt elkészülnék reggel, ha nem tartana 25 percig felébredni. Manapság minden magazinból, meg TV műsorból tökéletes emberek lépnek ki, és sajnos gyakran az egyszerű ember is elvráják egymástól, hogy minden pillanatban a toppon legyenek. De most komolyan emberek, senki sem lehet tökéletes mindig. Nem hiszem, hogy a fiúk szeretik azokat a lányokat, akik sminkben virítanak, de anélkül elég kellemetlen látványt nyújtanak, mert észrevehetővé válik a különbség.


Szerintem a testünk "csúfságai" tesznek minket gyönyörűvé, mert egyénivé válunk általa. Ha pedig valaki ezt igényesen fel is tudja díszíteni, akkor tökéletessé válik az egész. Ez már tényleg tökéletes :D ( Egyéni vélemény, lehet rá nyugodtan ugatni XD )

2012. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert így feltűnőbbek. Így akarnak imponálni a fiúknak, bár azok azt mondják, fő a természetesség (nem tudom, hogy így is gondoljátok-e, fiúk, de ezt mondjátok...). Meg azért is, mert így tetszenek önmaguknak.
2012. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!