Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsiról ("blogger")?

Figyelt kérdés

Csak engem idegesít? Annyira álszent, nem is tehetséges és még stílusa sincs...

Miért imádja minden 9-12 éves ezt a tehetségtelen, csúnyácska "beauty bloggert"?


2016. okt. 24. 19:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pl.: Karin Dragos, Szilva, Aviana akik még mindig igényes videókat tesznek fel hétről hétre és értenek is ahhoz amit csinálnak nem úgy mint Fruzsika!!
2016. okt. 27. 14:05
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A magyar beaty channeles lányok többsége rémálom....legalábbis számomra. T. A kivételnek de a többség oldala a "milyen sz@rjaim vannak, amiket amúgy ingyen kapok egy kis reklamért cserébe" videókkal van tele....nos nem tudom, ki hogy van vele, de engem nem az érdekelne, hogy milyen ruhákat vett vki magának, hanem h smink, haj, köröm tippeket adjon !de csak ha tehetseges is benne! Mert a csajok felétől szebb sminket csinálok fele annyi, és fele annyira drága cuccokból, akárcsak körmöt...ha meg sponzorált a video perzse, hogy azt fogja mondani, hogy milyen jó x termék, akkor is, ha nagyon nem éri meg az árát. Én inkább külföldieket követek, akik függetlenek, és azt is megmondják egy termékről ha rossz, azt is ha jó, és rendes, hasznos tippeket adnak, gyönyörű, és könnyen elkészíthető frizurákat, sminkeket, körmöket mutatnak be, nem a magamutogatásról, meg menőzésről szól....ha pedig videót csinál vmiről, legyen fogalma arról a dologról. Pl Fruzsi esetében 1-2 körmös videóját láttam, és amikor a pontozót pöttyözőnek hívta, akkor kattintottam a kis piros x-re jobb felül, és mondtam azt, hogy jó, ma sem fogok újjat tanulni, legalábbis tőle tuti nem.
2016. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!