Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ki a leghitelesebb...

Szerintetek ki a leghitelesebb az alábbi blogok közül és miért?

Figyelt kérdés
Nem reklám, csak kíváncsi vagyok. A blogok: Makeup on a Budget, Very Style, Lolly, Nail Polish Maniac, Djkaty, Kialakító?

2015. okt. 24. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyikről sem hallottam még, de mindegyiket végig néztem.


1. Very Style

2. Lolly


A többi szóra sem érdemes.


A fenti kettőt azóta is olvasgatom :)

2015. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem Djkaty a szimpi.

Szerintem hiteles és nem mellesleg affekta-mentes.


A Makeup on a Budget igazából csak nyilvános, mindenki által elérhető és ismert tartalommal tölti meg az oldalát és máshol elolvasott véleményeket ollóz össze. Abba semmi egyéniség nincs, hogy beteszem a blogomba az új MAC cuccot és általánosságban írok róla (hisz megvenni úgysem veszi, de persze úgy tesz, mintha ...) és a többi márkával dettó. Nincs vele bajom, csak egy tucat ...

2015. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mostanában eléggé rákaptam a blog-olvasgatásra, de azért meg kell válogatni, hogy kinek hisz az ember...


Djkaty, Very Style, Lolly: számomra nagyon szimpatikusak, mindig szívesen olvasom a posztjaikat.


Nail Polish Maniac: mostanában szinte csak szponzorált posztjai vannak, egyre kevésbé bízom a hitelességében, a stílusa is kicsit visszatetsző.


Makeup on a Budget: abszolút nem hiteles, az új posztjait már meg se nyitom...


Kialakító: nem ismerem.

2015. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvasod te rendesen a Nail Polish maniac blogot? Mert MINDIG feltünteti a bejegyzés alatt, hogy tesztelésre kapott, ráadásul ha nem pozitív a tapasztalata a termékről, ugyanúgy odaírja, hiába nem fizetett érte. Nem sumákolja el úgy, mint egyes blogok. Akkor miért is ne lenne hiteles? Mert kapott valamit és őszintén ír róla, kb úgy mindig? Érdekes egy felfogásod van...
2015. nov. 15. 16:22
 5/8 anonim válasza:

Makeup on a Budget képeket lopkod, nem a sajátjait hasznája - legalábbis eddig, de szerintem félt hogy lebukik mert mostanában már "jó kislány",d e atesztjei ugyanúgy szarok és hiteltelenek, ha kérdez, annak se lehet hinni.


very Style szandra: az Avon óta egy puffancs lett, hogy nem került be, elég gáz amit művel. Flegmázik.


Lolly: szerencsére ő nem változott :)


Nail Polish M: mióta megváltoztatta a képeit, sokkal szebb az összkép. Én is észrevettem, hogy egyre több dolgot kap tesztelésre, de bőven látni azoknál is kritikák megfogalmazva, szóval ez mindaddig nem zavar, amíg így marad.


Djkaty: ő a legszimpibb mind közül, imádom a videóit :)


Kialakító: szót se ejtsünk róla, minőségtelen vacak a képei és a videói is, valószínűleg ő kuncsorog a cégeknek, különben nem kapna ennyi mindent.

2015. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem kerül be valahova (vagy kikerül valahonnan), akkor az egyből meglátszik a blogján. Én egyébként nem a very style-re gondolok, hanem a made in beutyra. A very style nekem szimpi egyébként.


A kis dagi made in beauty, aki csak a szemét mutatja mindig, mert szégyelli a kövérségét. Ok én is kicsit szende lennék emiatt. De az vér ciki, hogy meghívták anno "sminknagykövetnek" a LA Girl-hez, majd utána azt sem tudták, hogy tüntessék el a fotókról. Le is vette a LA girl az oldaláról (persze a márka is bedőlt itthon azóta). Amióta kiesett a "körből" azóta csak azokról hajlandó írni, akik adnak is neki valamit. De azokról akkora ólajtós pozitívot ír, hogy már olvasásközben pirulok. Na ő az, akinek abba kellene hagyni a blogolást, mert ezzel a külsővel soha nem ér el semmit, akkor meg minek. A bloggereknek előbb-utóbb meg kell mutatniuk magukat. A videoé a jövő.

2016. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Djkaty a leghitelesebb az összes közül. Kedves, aranyos, nincs elszállva magától.

A többit annyira nem kedvelem a stílusa miatt, ezért őket nem is nagyon szeretem nézni.


A made in beauty -val kapcsolatban nekem is van egy észrevételem, habár ő nincs a felsoroltak között. Régen kedveltem, de én is azt vettem észre, hogy burkoltan, de szándékosan kerül bizonyos márkákat és beszerzési helyeket. Pl. Anno a Sleek-et nagyon favorizálta. Utána egyszer csak meg sem szólalt róla, pedig azért nem egy utolsó márka. Mostanában meg erőlteti, hogy vásárolj külföldről (sugallva azt, hogy itthon ne vegyél semmi, mégha be is lehet szerezni, akkor is szándékosan külföldet mond). Annyira átlátszó ez a viselkedés.


Egyébként tényleg egy iszonyú kövér csaj, amivel nincs bajom, csak annyira gáz, hogy ilyen beszél nekem a divatról, aki önmagában sem egy divat kinézet. A facebook-on is akkora ökörségeket tud írni! Nyálazik cégeknek, akiktől kapott valami koncot, utána meg szándékosan irányít külföldre mindenkit, habár itthon is vannak beszerezhető dolgok. Hányok tőle.

2016. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért "került" bizonyos helyeket, ezek után én is kerülném őket: [link]
2020. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!