Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mit szóltk ahhoz, hogy...

Ti mit szóltk ahhoz, hogy Very Style blog Szandra mostmár csak apró betűkkel, a bejegyzés végén írja ki hogy tesztelésre kapta a terméket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kezd elég hiteltelen és flegma lenni, ráadásul már azt is szégyelli feltüntetni, h kapta?! Lehet, hogy régen nagy szám volt, de mostmár szánalmas szerintem.

#blog #blogger #bjuti blog
2015. nov. 15. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem ismerem, de inkább te vagy szánalmas, hogy itt fröcsögsz valakinek a háta mögött, ahelyett, hogy neki, az ő blogján fejtenéd ki a "véleményed".
2015. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
őt nem ismerem, de más bloggereket igen. szerintem nem gáz az ha tesztelésre kapnak termékeket. nyilván nem várhatja el az olvasó, hogy minden létező terméket megvegyen, és használjon a blogger. azért ez nem lenne keves pénz.. a gyartonak megeri a reklám miatt. nem értem mi a gond
2015. nov. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán a termékek gyártója vagy, hogy zavar ha nem hirdeti valaki nagybetűkkel azt hogy honnan kapta a cuccot? Mert normál esetben tök mindegy... nem az a lényeg. Habár a blogot nem ismerem, nem olvasok ilyen értelmetlen hülyeségeket. Te se tedd ha nem jön be.
2015. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen semmitmondó, középkategóriás átlagblogokon, amire ember nem alapoz (max. pár hülye p*csa elolvassa unalmában) teljesen midnegy, mit hogyan tüntet fel, nincsenek jogi következményei.


Ha valami híres blogger lenne hatalmas olvasottsággal még megérteném a fennakadást, de ilyen kis senkiknél nem mindegy?

2015. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én egészen eddig hitelesnek és kedvesnek tartottam, de amióta az Avon Digital Divas miatt puffog, egyre jobban unszimpatikus kezd lenni. Nem tudom miért apróbetűzik hirtelen, mintha valami titkolnivalója lenne...
2015. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én instagramon követem, de egy teljesen átlagos nőci aki átlagkozmetikumokról ír.

A very style-tól pedig messze van.

2016. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem régen szimpatikus volt, de mára már nagyon unszimpatikus. Követőket nyereményjátékokkal próbál szerezni. Rengeteg reklámanyag van minden egyes felületén. (Máshol nem láttam ennyi reklámot.)

A gazdag férje pénzét jól el tudja költeni, de azt nem tudja, mit jelent a "munka" szó.

2016. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!