Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a blog? Melyik bejegyzé...

Milyen a blog? Melyik bejegyzés tetszik? érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Nem reklám!!!!!! [link] kaptam már jót is ,rosszat is ..szerintetek ?

2012. szept. 8. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A betűtípus amivel írsz az borzalmas. Lehet, hogy csak engem zavar, de alig tudom elolvasni a dolgokat.

Az a nyári ruhás dolog nagyon tetszik, asszem ki fogom próbálni. :D

A betűtípust leszámítva tetszik a blogod.

2012. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mmano88 ***** válasza:
69%

Tök jó dolgok vannak rajta, nekem tetszik. :) Saját képek (pl a ruha és a karkötő)


A betűstílus tényleg nagyon rossz!!

2012. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mer egy betűt nem tudok elolvasni :D
2012. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi ..köszi h szóltál én is elgondolkodtam rajta ..át is állítom :)
2012. szept. 8. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
jóó :D
2012. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. szept. 8. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az nem tetszik benne, hogy a nem saját dolgoknál nem tünteted fel, hogy melyik oldal volt a forrás ( mint pl. a DIY cuccok vagy ennél:

[link]

Alap, hogy ezt mellékeld, Te sem örülnél gondolom, ha valamelyik képedet, bejegyzésedet ellopnák és nem írnák oda, hogy tőled van.

A betűtípus nekem sem tetszik.

Van ez a bejegyzés:

[link]

Túl sok benne a szín... Az alapháttér fehér, a betű lilás és még a betűháttér is... Zavaró, nem jó olvasni.

2012. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ott tényleg túl sok a szín ,de mostanába már nem ..amugy azoknál a képeknél még én sem tudom a forrást ..facebookról van (ott se írták ki így nem tudhatom )
2012. szept. 8. 21:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vigyél bele vmit, amitől egyedibb lesz az oldal. Ha nem ismered a forrást, akkor készítsd el, amit kiteszel. Fényképezd le lépésenként és mutsed meg a képeket: amelyiktől jött az ihlet és hogy te mit ügyeskedtél össze :)
2012. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát én megcsinálnám csak ugy van levágva a hajam hogy nem iagazán lehet :S
2012. szept. 8. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!