Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsiról ("blogger")?

Figyelt kérdés

Csak engem idegesít? Annyira álszent, nem is tehetséges és még stílusa sincs...

Miért imádja minden 9-12 éves ezt a tehetségtelen, csúnyácska "beauty bloggert"?


2016. okt. 24. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem a kedvencem, és az jön le 1-2 videójából, pl. a karácsony utáni és a "mit vettem New York-ban?" videói alapján nekem az jött le, hogy csak "menősködik" a cuccaival.
2016. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én régen kedveltem, de nagyon sok a szponzorált videója.

Amúgy legalább nem tűnik rosszindulatúnak...

2016. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel.

Szerintem a maga örömére mutatja meg a dolgokat.

Egyébként nekem sem volt szimpatikus egy időben, de mára "követője" lettem.

A stílusa valóban nem az én világom, de hát sokan vannak olyanok is, akiknek ez jön be.:D

2016. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak engem idegesít :)

Egyébként tényleg hasonlít a kutyájára 😃😃

2016. okt. 24. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Régen teljesen szimpi volt de mára megutáltam.Még mindig nem fogja fel hogy nem kéne minden szarral menőznie ráadásul ingyen cuccokkal főleg nem,normális embert nem érdekli kinek mi van a táskájában...baromi hasznos videókat csinál...pl hogyan rendezd a sminkcuccaidat...mert nem mindenkinek van otthon 1000 db-os készlete akkor mit mutat rajta?! Nem sajnálom tőle de bmeg...minden videóban csak a szponzor.
2016. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, teljesen egyetértek!
2016. okt. 24. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Hála istennek, nem ismerek magyar bloggerecskéket. Itt olvastam a nevét sokszor, a szövekörnyezetből kiderült, hogy mutizza magát youtube-on, de izgis.


Nem ez a lényeg. Valamelyik InStyle-t gyorsan átlapoztam, megakadt a szemem egy nőn, visszalapozok, közben arra gondolok, "nem hiszem el, hogy Melania Trump (Donald Trump felesége) benn van az InStyle-ban". Megnézem, hát nem ez a Viszkok csaj mosolyog ott? Ha jól emlékszem, 22 évet írtak ki neki. Mondom, ha ez az asszony 22 éves, akkor én 5.


Nézzétek meg Melania Trumpot. Ha nem szolizna annyit, ikrek lehetnének. És az egy 46 éves nő.

2016. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tenyleg hasonlít az arcuk!! 😃😃 csak a haj más..
2016. okt. 24. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik első beauty arc, akit elkezdtem követni. Akkoriban még csak sminkkel foglalkozott, én meg nem ismertem más videóst. Idővel persze rájöttem h nála klasszisokkal jobbak vannak magyarok közt is (Dragos Karin). Borzasztóan kiábrándít a sok szponzorált videó. Nem lenne baj velük, ha legalább ő elhinné, hogy jó az adott termék, de lerí róla, hogy baromira nem a saját véleményét mondja. Elhiszem, hogy aki komolyan gondolja a youtubeot, annak kellenek szponzorációs videók, de nem ártana megválogatni, vagy legalább úgy tenni, mint aki nem kényszerből csinálja.

A ruhás haul videókat szeretem, de azokat is általában a webshopoktól kapja ingyen. Sminktárolós videó meg minden komoly beauty bloggernek van, fruzsié amatőr készlet az igazi nagyokéhoz képest (jaclyn hill, laura lee..) kész vicc olvasni a videó alatt a kuncsorgó 12 éveseket, meg az irigykedőket xD

Szerintem lassan fruzsi is kezd beletörődni abba, hogy sminkelni nem tud, de a 12 évesek jó közönségnek bizonyulnak a táncikálós kihívásos meg rissz-rossz soy lunás videókhoz, és arra van igény jobban. Mert akit tényleg a sminkelés érdekel, az 2 kattintássa arrébb klasszisokkal jobbakat talál nála. Kicsit sajnálom, nem ilyennek indult, hogy a kommentek 95%ben másról sem szólnak mint hogy 10 évesek szerelmet vallanak neki, hogy milyen szép. És tényleg megválogathatná h milyen cégekkel áll le...

2016. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen egyetértek veled! Számomra főleg a NYX face awardson derült ki, hogy mennyire tehetségtelen és nem tud sminkelni sem és ráadásul mintha a videóit is összecsapta volna. Nálam ez volt az a pont amikor leiratkoztam és idegesítővé vált az egész leányzó, mert látszott, hogy a többi versenyző tényleg mennyi munkát fektetett bele ebbe a versenybe és komolyan vették, Fruzsi nem. El se hiszem, hogy egyáltalán a döntőbe, hogy juthatott be, ja de a sok kis tizenéves nyomta rá szavazott mindennap mert leragadtak annál, hogy Fruzsi milyen aranyos, kedves és szép... Azóta abból a bizonyos csapból is ő folyik állandóan.

A legviccesebb számomra az, hogy egy beauty videója sem volt kb. fél éve csak teszi fel ezeket az idióta, összecsapott beszélgetős videókat de azért ő akkor is beauty bloggernak nevezteti magát. Szerintem is már beletörődött, hogy ez a korosztály nézi és mintha már nem is érdekelné ez az egész...

Ajánlanám mindenki figyelmébe más magyar beauty youtubereket

2016. okt. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!