Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mikor kezdtetek sminkelni?

Ti mikor kezdtetek sminkelni?

Figyelt kérdés
Mivel kezdtétek, és hogyan tovább? Igazából azért érdekel, mert 20-a körül megyek a mamámhoz, és lesz "falunap", és szeretnék szempillaspirált használni (eddig sohasem sminkeltem.) 14/L Vagy lehet még azt se kéne?

2016. aug. 15. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hetedikben kezdtem. Először csak néha-néha használtam korrektort vagy szempillaspirált (12 és fél voltam akkor), majd 13 évesen már volt pár sajat sminkcuccom, akkor használtam korrektort, szempillaspirált, ajakápolót (legtöbbször színtelent) vagy szolid szájfényt. Most vagyok 14, imádok sminkelni, suliba és a mindennapokban nem viszem túlzásba, mert felesleges és nem szép, de van, hogy alkalmakkor vagy hétvégén használok szemceruzát, rúzst vagy alapozót (csúnya az arcom, korrektor nem elég rá).
2016. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hetedik és nyolcadik közötti nyáron, 13 évesen, de akkor csak szempillaspirált használtam.
2016. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!