Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mikor kezdtetek sminkelni?

Ti mikor kezdtetek sminkelni?

Figyelt kérdés
Mivel kezdtétek, és hogyan tovább? Igazából azért érdekel, mert 20-a körül megyek a mamámhoz, és lesz "falunap", és szeretnék szempillaspirált használni (eddig sohasem sminkeltem.) 14/L Vagy lehet még azt se kéne?

2016. aug. 15. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én valahogy a gimnázium első vagy második évében kezdtem el. A szempillaspirál volt a legelsők között, majd a szemceruza.

Hát, ha a szüleid nem szólnak emiatt, akkor nem hiszem, hogy nagy probléma volna.


28/L

2016. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hetedikben kezdtem el mindennap szempillaspiralt hasznalni, nyolcadikban mar korrektort is, es most majd kilencedikre szeretnek venni ruzst (de termeszetesen tisztaban vagyok hogy milyen szineket hasznalhatok iskolaba).:)
2016. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 13évesen szempillaspirált,valamikor szemceruzát.14évesen már szemtust is:)
2016. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oh, de későn jött ez rám. :D Én meg soknak találtam. Köszönöm :)
2016. aug. 15. 11:08
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Gimnázium elsőben, évzáróra húztam ki először a szemem szemceruzával. Szóval 15-16 évesen.
2016. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én spirált 14-15 évesen kezdtem, azt már nyugodtan használhatsz :) aztán bb krémet is 15 évesen illetve ilyen színezett ajakbalzsamokat is
2016. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En 12 evesen kezdtem de ugy igazan kb 13-14 evesen.
2016. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én 7.-es voltam, amikor elkezdtem használni a korrektort a szem alá és a szempillaspirált. 8.-ba szempillaspirált, korrektort és púdert viseltem, ritkán pirosítót. Ha a szüleidet nem ellenzik, akkor szerintem nyugodtan használj, de utána figyelj mindenképp arra hogy a szempillaspirált leszedd lefekvés előtt.
2016. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én katolikus iskolába járok, úgyhogy én ilyet meg sem próbálok, csak erre az egy alkalomra szeretném. :)
2016. aug. 16. 10:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kezdtem szempillaspirál, bb krém kombóval, most 20 évesen már a vörös rúzsig is ejutottam :). Katolikus suliba jártam, meg alapból szép az arcbőröm, így nem igényelte a sok sminket. A szempillaspirált annyira nem is lehet észrevenni szerintem, ha csak az van fent, szóval simán lehet szerintem :)
2016. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!