Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy képes valaki mindennap...

Hogy képes valaki mindennap megcsinálni ilyen goth sminket magának? Ehhez köthető valamilyen betegség?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy fél megmutatni az igazi arcát és álarc mögé rejtőzik? Valamiféle pszichés probléma? Még ha tini lenne és a sok hormon vagy nem tudom mi hatására...Áh nem értem.


https://www.youtube.com/watch?v=k2mIORrL37g


2015. jan. 2. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én metálarc vagyok, de nem goth, nem bírnék ennyi sminket elviselni magamon. Ennek ellenére nagyon tetszik a stílusuk, és elismerem őket amiért ennyire fel merik vállalni, hogy közük nincs az átlaghoz. Néha már az én megjelenésemen is botránkoznak, pedig az ehhez képest konzervatív :)
2015. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!