Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiatal lánynak több mint 20 parfümje van? Ez valami betegség, vagy mánia?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a jó dolgomban nem tudom, mit csináljak, úgyhogy azt gondolom, hogy felhívom magamra a figyelmet bárhogy jellegű divatos gondolkodás.
2013. ápr. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleményem?!...


Az, hogy van aki bélyeget gyűjt, van aki szalvétákat, van aki érméket, van aki képeslapokat...

Miért lenne más, ha valakinek a parfüm a hobbija?!...


Egyszerű HOBBI, semmi más!... :-))

2013. ápr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon büdös ez a fiatal lány.Vagy pedig parfüm mániás.
2013. ápr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

ha valami ocska parfumok, ilyen nonamek, playboy, avon, mittudomen akkor arra enged kovetkeztetni, hogy az illeto igenytelen...

ha draga parfumok, akkor az illeto minden bizonnyal eleg gazdag.

mindket esetben azt gondolom, hogy nem tud magaval mit kezdeni...

2013. ápr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm aki szintén gyűjti, van vagy 30 neki is, szépen is el vannak rendezve, jól néz ki. Mindenkinek kell egy hobbi, én ezt annak veszem, szerintem ez még nem megy a beteges kategóriába. Van aki ezt gyűjti van aki mást :D
2013. ápr. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott van hogy nem tudja majd időben elhasználni mindet és meg fog romolni némelyik ,kellemetlen szaga lesz az illat helyett .Aztán ha azt magáraspricceli hát akkor olyan szaga lesz mint egy ázott tyúknak.
2013. ápr. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én a fülbevalókkal vagyok így, bár imádom a parfümöket is, de volt olyan hogy megromlott mert sok volt és nem használtam. Most csak 4 db van, de így is majdnem mind teli van, mert holegyiket, hol másikat fújom magamra. Szerintem meg nem igénytelenség olcsóbb parfümöt venni, lehet az olcsónak is nagyon jó illata, de kinek mi.
2013. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem kéne, de, ha ő ezt szereti, és megteheti, hát lelke rajta. Nem szoktam mások életébe beleszólni.
2013. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem a parfümöket, jelenleg 7 darab van. Nem gyűjtöttem őket, de egy időben mindenkitől azt kaptam, így jó időre el vagyok látva belőlük.

Ez még nem mánia, csak hobbi. Egy barátnőm például cipőket gyűjt, a húgom üdítős dobozokat, én ajakápolókat...

Amíg használod is őket, nem csak állnak a szekrényben addig teljesen rendben.


19/L

2013. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm gombokat gyűjt, más pedig színes papírokat. kicsit én is meg voltam illetődve az utóbbinál, de hát az ő dolga. :)

én pl. könyveket gyűjtök. de olyan szinten, hogy az ablakpárkány(belső), a szekrény teteje, és a tv körbe van rakosgatva velük. :"D

2013. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!