Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy fiatal lánynak több mint 20 parfümje van? Ez valami betegség, vagy mánia?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 02:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigyelném, mert nekem is több olyan illat van, ami kéne, de nincs rá pénzem. xD Főleg, hogy ilyen téren drága az ízlésem. :S

Nagyon nem érdekelne igazából, kinek mi. :D Bár jobb szeretem a "védjegyillatokat", szóval ha egy adott illatot tudok valakihez kötni, ennyi mellett ez esélytelen, de még fiatal, biztos keresi magát, aztán vagy megtalálja azt az 1-2 bevált illatot, vagy nem.

Bár ha nagy dózisban, napi 5-ször magára is fújja, na az zavar. Utálom, amikor valaki nem tartja be a "max. karnyújtásnyira érjen az illat" etikettet. :D

2013. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is könyveket meg DVD-ket gyűjtök. :D
2013. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szereti az illatokat, szereti változtatni azokat és hogy parfümöt gyűjt. Esetleg szülinapra, egyéb ünnepre ezt kér ill. kap, mert tudják, ezt szereti.
2013. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Semmi különös nincs ebben, nekem több mint 30 parfümöm van, ebből csak kettőt vettem én, a többit mind kaptam, karácsonyra, szülinapra, névnapra, húsvétra, nőnapra.. stb. és az évek alatt összegyűltek, nem győzöm elhasználni őket. Az idén már megmondtam mindenkinek, hogy csak parfümöt ne vegyenek..
2013. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!