Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez valami betegség lehet?

Ez valami betegség lehet?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor buliba megyünk a párommal,elég sokan lesznek ott,ami nagyon nyomaszt,ráadásul köztük olyan lányok,akik tipikus folyton játsszák az agyukat,a barátom barátai meg el lesznek ájulva..ezzel nekem nincs is bajom,csak azzal,hogy a barátomnak magyaráznak majd,hogy milyen jó nők..ez engem zavar..szerintem tudomásul vehetnék,hogy neki van kit néznie,én sem vagyok csúnya,sokan dicsérnek ,de ezektől a lányoktól ráz a hideg..semmivel nem különbek,mégis azt érzem engem ott azok majd lenéznek meg kibeszélnek,kinevetnek,ez engem nagyon feszélyez,mert mellette még azt is hallgathatom ahogy a barátomra beszélik azokat a gyönyörűségeket...
2014. dec. 14. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Na szóval, szerintem nem vagy paranoiás, nem is mondanám betegségnek, talán feszült vagy, izgulsz stb. Vegyél fel valami csinos ruhát, amiben jól érzed magad, de persze nem kell közönségesnek lenned, mosolyogj minél többet és ha beszólnak neked, szólj vissza, de inkább viccesen. Csak legyél magabiztos, hiszen veled van a pasid, nem? És ha ő adja a lovat alájuk, akkor meg mondd meg neki, hogy te vagy a barátnője és neked ez nem esik jól.
2014. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ott kezdődik az igazi probléma hogy sokan megdícsérik a kinézeted
2014. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!