Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ballagási fotó készítésekko...

Ha ballagási fotó készítésekkor beteg vagyok, akkor a fotós ki tudja retusálni úgy a képet, hogy ne látszódjon rajtam?

Figyelt kérdés
Jövőhét kedden jön a fotós de érzem,hogy kezd kijönni rajtam a megfázás.. És emiatt nem szeretnék rossz képet a tablóra.

#betegség #ballagási fotó
2014. jan. 5. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Elméletben igen.

A gyakorlatban viszont attól függ, hogy MIT fizettek neki. Az alap árban általában csak a technikai retus van benne, azaz a fényviszonyokból, a fotózásból eredő hibák kiszűrése, és nincs benne az, hogy akár pattanást, akár megfázásból eredő pirosságot javítson.

2014. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem igen. Nálunk legalábbis annyira agyonretusált képek lettek, hogy egyik képen fel se ismertem magam, az arcom is teljesen megváltozott, a bőröm valahol foltos volt a képen..De ez attól függ, hogy kivel csináltatjátok.
2014. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj tavaly pont én is így voltam, a tabló fotózáson! Tiszta nátha voltam, de a képen végül is semmi nem látszódott. Szerintem ne aggódj! :)
2014. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a fotóssal megbeszélhetsz egy másik időpontot is.
2014. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk is volt anno két náthás a fotózáson, de a tablón, retusálás után fel sem tűnt :D

nyugi, úgy agyon fognak retusálni, hogy a piros orr nem is fog látszódni :D

2014. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindent retusáltak.

Pl osztálytársam szénakazal haját teljesen lelapították, már majdnem egészen normálisra. Az egész osztály a csodájára járt mikor ki kaptuk a képeket :DD

Szóval valószínűleg igen.

2014. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most megnyugodtam :) bár azt azért nem szeretném,hogy annyira retusálják a képemet,hogy ne lehessen felismerni :)
2014. jan. 5. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,pedig nem fizettünk semmit,csak az alapösszeget.Egyik osztálytársamnak a feje tele volt pattanással,az összes eltűnt.A másiknak olyan sárga volt a foga,mint a lónak,fehér lett.
2014. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálunk kitudta. Mondta is a fotós, hogy a pattanásokat és az egyéb "hibákat" ki fogja retusálni. Úgyhogy szerintem nincs miért aggódni. Csak te el ne cseszd a képet egy hülye mosollyal vagy ilyesmivel.
2014. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!