Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek, mit...

Szerintetek mit tegyek, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Szóval én 15 éves vagyok és túlsúlyos betegség által vannak striáim meg stb.. És nem merek ilyen helyekre menni min pl : fürdő és hát holnap szüleim mennek és mondták hogy menjek de én nem szeretnék a testem miatt szerintetek tényleg ne menjek vagy mit tegyek :( ? Pedig nagyon szeretnék csak kínosan érezném magam :( .

2014. máj. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kínosan.

Nekem is vannak striáim mégis elmegyek és jól érzem magam.

2014. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de nekem fiú létemre a melleim is nagyok
2014. máj. 1. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
a betegségedet kezelik rendesen? egyébként menj el nyugodtan, egy ilyen helyen senki sem a másik stírölésével van elfoglalva... nem mellesleg nem csak vékony emberek járnak fürdőbe, sőt...
2014. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben: nyugodtan menj el, tényleg nem veled lesznek elfoglalva.. Meg most még nincs főszezon, inkább csak a kemény mag lesz, akik még -10-ben is ülnek a kinti medencében, ők meg kb. irigykedve nézhetnek rád..!:)

Aztán pedig vegyél valamilyen striákra való krémet. Rossmannban, DM-ben, gyógyszertárban stb. lehet kapni. Terhességi csíkokra is szokták használni, de manapság szinte mindenkinek vannak striái valami miatt. Én pl. hirtelen nőttem, nőiesedtem és ezért vannak a melleimen meg a fenekemen. Régen jobban látszódtak, ma meg alig látni -pedig én nem kentem!

A súlyodon és/vagy az önbizalmadon meg lehet olyan sporttal segíteni, amit élvezel. Ezt neked kell tudnod, hogy mi, de pl. olyat még nem hallottam, hogy valakinek testileg-lelkileg ne tett volna jót a jóga. Ott se fognak kinevetni, mert mindenféle nemű-, korú- és méretű ember jár oda.

Ne feledd, hogy nem ciki, ha nem úgy nézel ki, ahogy szeretnél, hanem inkább az a rossz, ha semmit se teszel érte, pedig lehetne. (Ezt azért írtam oda, mert nyilván más, ha valami ellen nem lehet tenni)

2014. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el nyugodtan, az ilyen fürdők amúgy is tömve vannak túlsúlyos öreg nénikkel meg bácsikkal, nem csak vékony emberek járnak, mint ahogy ezt előttem is írták.
2014. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!