Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől mondják egy arcra hogy...

Mitől mondják egy arcra hogy szép?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egy szimmetrikus babaarcra azt mondom,hogy szép.De kell mellé egy szemet odavonzó szem is.:)
2014. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok "paramétereket" írni. Egyszerűen csak ránézek valakire és az jut eszembe, hogy szép. Annyit észrevettem, hogyha megismerek valakit, akkor valahogy a külsőjéről alkotott képen is át tud alakulni. Pl. valakinek nem tetsző belső tulajdonságai vannak, akkor már a külsejét sem látom olyan szépnek. Ha valaki meg nagyon kellemes a személyisége, akkor a külsőt is szebbnek látom. És ez nem csak szerelemnél van így, hanem ismerősöknél, barátoknál, munkatársaknál is.
2014. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól,hogy szép,mitöl mondanák ugyan...
2014. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tudomány szerint egy arc akkor szép, ha szimmetrikus, a való életben viszont az apró "hibák" amik egyedivé teszik ugyan olyan fontosak. Szerintem a szépség az életünk során tapasztalt kellemes emlékeink rávetítése valakire. Az emlékeinkben persze jelen vannak az adott kor szellemére jellemző ideálok, tehát nem teljes mértékben az egyéntől függ. Alacsonyabb szinten pedig az a szép, akivel lehet villogni a haverok előtt :D
2014. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy szemek, formázott szemöldök, szimmetrikus arc, kisebb orr, jól látható arccsont. Ez a "standard" nézet, de amúgy mindenkinek egyéni, és már a modelleknél is kerseik a "különlegesebb" arcokat. Vannak, akiket mondjuk a szeplők tesznek helyessé, vagy a bőrük stb.
2014. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Abszolút szubjektíy ki kit lát szépnek.

2. Sohasem értem meg, hogy a kutyák minden gazdit szépnek látnak, olyanokat is, akik elől én a helyükben a világűrbe menekülnék... :) :(

2014. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hansa válasza:
egy arc akkor szép ha a tekintete öszinte.a száj mindent elárul.lehet valaki meseszép ha közben romlott belül.és nem szabad elfelejteni a szépség mulandó,de a belső?!
2014. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utsó: "a száj mindent elárul", bizony, van amikor a szép arc megszólal és jaj-jaj... :(
2014. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-3 kupica - és mindenkit szépnek látsz.
2014. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik
2014. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!