Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy képes valaki mindennap...

Hogy képes valaki mindennap megcsinálni ilyen goth sminket magának? Ehhez köthető valamilyen betegség?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy fél megmutatni az igazi arcát és álarc mögé rejtőzik? Valamiféle pszichés probléma? Még ha tini lenne és a sok hormon vagy nem tudom mi hatására...Áh nem értem.


https://www.youtube.com/watch?v=k2mIORrL37g


2015. jan. 2. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sosem fogod megérteni, de nem azért mert veled vagy vele baj lenne. ez az ő stílusa,nem beteges
2015. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Lassan minden második-harmadik lányon van ennyi mennyiségű kence, csak nem ilyen színben.
2015. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. Ez mondjuk igaz XDDD

1. Lehet benne valami. Emlékszem, 13 éves korom körül egy időben nagyon tetszettek a goth sminkek, akartam is pár cuccot, de (így utólag örülök) nem volt pénzem rájuk, úgyhogy mire oda jutottam volna, már nem tetszett annyira. Visszagondolva nem hinném, hogy valami agyi problémám lett volna...:D

2015. jan. 3. 00:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Tetoválva van a vízvonala?
2015. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom mi ez a sminkelés? Édes istenem... És ezt felveszi videóra... :D A sminkelés sorrendjében valamit elrontott meg úgy az egész fején mindent.
2015. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a stílusa, ez tetszik neki. Ettől még nem beteg. Ő is feltehetné neked a kérdés, hogy beteg vagy-e, mert olyan a stílusod, amilyen.
2015. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem unatkozik. Viccen kívül nem tudom elképzelni, hogy valaki napi szinten ennyi időt tölt el a sminkeléssel. És a környezetemben is azt látom, hogy aki normálisan csinálja a dolgait, annak se ideje, de főleg igénye nincs ilyesmire.
2015. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem unatkozik. Viccen kívül nem tudom elképzelni, hogy valaki napi szinten ennyi időt tölt el a sminkeléssel."


13 percet? Hajaaaaj. Van aki ennél sokkal többet is eltölt vele :D

2015. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen a stílusa és szeret sminkelni gondolom... én is goth vagyok, de én utálok sminkelni, szóval rajtam sosincs ilyen harci smink. :)
2015. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nufnuf ***** válasza:

Ahhoz, hogy betegségre asszociáljuk, nem ismerjük eléggé.Lehet testképzavar, sima lázadás, vagy csak ilyen a stílusa.

Szerintem szebb volt smink nélkül az elején.

2015. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!