Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Őszintén! Minek...

Lányok! Őszintén! Minek sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Egy kis rúzs, szem(pilla)festék még csak-csak elmegy. De minek kell egy vagon vakolatot magatokra kenni?


Ezt simán le lehet vágni, és visszataszító ( = mű) s gusztustalan. Messziről lehet, hogy hú de szép, de közelről egyszerűen kiábrándító.


Hátha így jobban tetszetek valaki(k)nek? Ideiglenesen lehet, de ha valaki közeledni akar, akkor valószínűleg hozzád akar majd érni s téged akar csókolni, nem pedig egy tonna alapozót.


Ha ennek (is) köszönhetően csábul el egy pali, akkor reggel meglepődhet, mikor ébredéskor meglát ( = lehet fel se ismer).



2014. dec. 30. 00:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Mert szebbnek és magabiztosabbnak érzem magam sminkben.
2014. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
A modern világ hozadéka.Régen is kentek magukra mindent/inkább csak az elit/,csak ma már elérhető mindenkinek.Még férfiaknak is vannak termékek.A szépségipar jól megél belőlük.Szerintem egy természetes arc százszorta szebb minden hibájával együtt.Ezek a dolgok arra valók,hogy kiemeld a szebb vonásokat,pontokat,nem pedig álcaként.20 éves kor alatt nem is értem minek,mikor szép a bőrük,nem ráncosak.A kozmetikai hibákat pedig szakemberrel vagy gyógyhatású készítményekkel kéne kezelni.
2014. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én alapozót használok, szempillaspirált meg szájfényt, ritkán egy kis tust vagy szemceruzát. Nekem ez így pont jó, mindenki szerint szebb vagyok így és szerintem is jobb. A vakolatról meg annyit, hogy csak jó alapozó kell. Nekem például nagyon vékony réteg után is már tökéletes lesz a bőröm és egyáltalán nem látszik, csak ott, ahol van egy-két pattanásom, ahhoz meg már elég közel kell jönnie valakinek.
2014. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

lányok!

én kifejezetten utálom a sminket!

a legtöbb fiú is így van vele.

17/f

2015. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
smink nélkül szebb egy lány?O.o sztem sokkal rosszabb ha látod a ragyáit(már ha van) meg valakinek egyátalán nincs szempillája vagy szőke.. a szempillaspirállal sokkal szebb hidd el .. én nem annyira sminkelem magam h ne lehessen felismerni .. sztem nem sokan tudják elmondani magukról hogy hú de nagyon sminkelem magam nemtudom hány lányon láttad már.. én max üneppekkor szoktam jobban kisminkelni magam mint általában..
2015. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

Nem láttalak még.

2015. jan. 12. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!