Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Őszintén! Minek...

Lányok! Őszintén! Minek sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Egy kis rúzs, szem(pilla)festék még csak-csak elmegy. De minek kell egy vagon vakolatot magatokra kenni?


Ezt simán le lehet vágni, és visszataszító ( = mű) s gusztustalan. Messziről lehet, hogy hú de szép, de közelről egyszerűen kiábrándító.


Hátha így jobban tetszetek valaki(k)nek? Ideiglenesen lehet, de ha valaki közeledni akar, akkor valószínűleg hozzád akar majd érni s téged akar csókolni, nem pedig egy tonna alapozót.


Ha ennek (is) köszönhetően csábul el egy pali, akkor reggel meglepődhet, mikor ébredéskor meglát ( = lehet fel se ismer).



2014. dec. 30. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Lány vagyok, és nem sminkelem agyon magam. De tapasztaltam már, amit írsz, én sem értem, hogy mért jó ez. Az egyik ismerősöm is panaszkodik, hogy ha megpuszilja a barátnőjét tiszta alapozó a szája. Ez a lánynak nem gáz?
2014. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem vagyok tökéletes én se, és a többi lány se. Egy JÓ smink mindenkit megszépít szerintem. Persze vannak akik nagyon túlzásba viszik, rájuk nem tudok mit mondani. Én úgy gondolom nem viszem túlzásba, persze másnak már lehet hogy ez is soknak számítana.
2014. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak bőrhibáim, amit egy vékony réteg alapozó elfed. Közelről sem kiábrándító. A párom előtt simán megvagyok alapozóval és anélkül is, de számomra jobb érzés ha elfedhetem az apró hibákat, ha megyek valahova.
2014. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én csak a szememet sminkelem erősebben, mivel elég kicsik,de leginkább azért,mert még sminkkel is alig néznek nagykorúnak (26 vagyok, átlag 17-nek néznek). Ha nem sminkelnék, még annyinak sem néznének és a munkámban hátrányt jelentene, még így is. (folyton gyakornoknak néznek, félnek tőlem,bizalmatlanok és egy kórházi osztályon ez elég ciki,folyton magyarázni,hogy nem először szúrok, és nem,nem nyári meg ilyen-olyan gyakorlat, stb.). Szóval ezért. Itthon,a párom előtt egyáltalán nem sminkelek. Szerinte nem is lehet észrevenni a különbséget.
2014. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert ilyen a stílusom!Szeretem az erős sminkeket.Én másoknak nem akarok tetszeni,csak magamnak!
2014. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Mert nekem így tetszik.

Meg ha van rajtam egy kis alapozó, és pirosító, akkor nem akarnak mentőt hìvni rám, mert olyan sápadt vagyok, hogy azt hiszik épp ájulni készülök.

2014. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A vakolat tényleg ciki. De vannak, akiknek fiatalon nagyon pattanásos volt a bőrük, és az egyenetlen színt csak így tudják elfedni. Nem lehet kellemes, hidd el.

Amúgy pedig sok alternatíva van erre is, vagy kicsit többet kell rákölteni.

2014. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szeretek sminkelni,kísérletezni különféle sminkekkel. Teljesen meg vagyok elégedve a sminkelni nélküli arcommal is, egyszerűen ez egy hobbi számomra.
2014. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Én azért használok púdert,korrektort és alapozót mert régen rengeteg pattanás volt az arcomon,sokféle kencét kipróbáltam de sajnos piros/barna foltok megmaradtak,ha ezeket használom sokkal szebb a bőröm,egyenletesebb a színe:)
2014. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem korrektor és alapozó mindenképp kell, mert összevissza színű az arcom és bőrhibáim is vannak. De ha már alapozó van rajtam akkor hullasápadtnak tűnök, ezért kell rá pirosító, és a szememre is valami hogy ne tűnjek betegnek... és mindezzel együtt nézek ki átlagosnak. Magamnak próbálok megfelelni, nem másoknak. Akkor is sminkelek ha egyedül vagyok itthon. Enélkül rosszul érzem magam.
2014. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!