Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az baj ha 11 évesen sminkelem...

Az baj ha 11 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
szájfény,szemceruza,halvány szemhéjfesték,és nagyon ritkán szempillaspirál.
2013. nov. 28. 20:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2013. nov. 29. 18:28
 12/18 anonim ***** válasza:
a szemceruza,az sok..en 17 evesen nem festem magam szemceruzaval...
2013. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy 11 éves lányon hülyén áll a smink, még ha csak egyedül spirál is. Oké, ilyenkor kezdenek a lányok érni meg hasonlók, de komolyan...egy 11 éves még kislány, nincs nőies alakja sem. Minek akarsz sminkelni, hogy tetsszél a pasiknak? Képzeld, ők is látják rajtad, hogy kislány vagy. Nem bántásból írtam ezt le, hanem mert így gondolom.
2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Adrienn2002 válasza:

Szia én 12éves vagyok és én szemhéj púdert és szájfényt szoktam használni max. Ha buliba megyek akkor még spirált!!

Sztem. Ha szeretnéd sminkeld magad durván otthon hétvégén, szünetben de én se látom értelmét annak hogy iskolába szemceruzát... használj főleg nem 11évesen

2014. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is 11 évesen kezdtem sminkelni magam,de szerintem 11 évesen elég csak a szempillaspirál és szájfény. Most 12 éves vagyok 7.osztályos de még mindig csak szempillaspirál és néha halvány szemhéjpúder.
2014. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi,már én is 12 éves leszek nemsokára,de már pár hete csak szempillaspirált használok.:) És a suliban,sem szólnak érte.:)
2014. szept. 14. 09:29
 17/18 Zsuzsabuzsa válasza:
Nos,én is már a felnőttes koraimat élem,és még mindig nem használok sminket,mert nincs értelme...Ahogy Own anyukája mondaná a természetes szépség a legszebb,attól még hogy nem szólnak,még tönkre teszed az arcod,és a tanárok is furák,hogy nem szolnak,hogy egy 12 éves lány szempillaspirált használ...tehát FELNŐTTEK!!!!
2016. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia 😏😒11 evesen nem ezzel kellene törődnöd 😒😏

En 13 vagyok de semmivel nem sminkelem magam .

Úgy tervezem 8.os koromba kezdem.

De ha neked tetszik akkor miert ne .

2016. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!