Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az baj, hogy 17 évesen nem...

Az baj, hogy 17 évesen nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Reggelenként nincs időm rá és őszintén kedvem sincs ahhoz, hogy valamit alakítgassak magamon.

2013. okt. 5. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, sőt inkább egy jó pont :) legalábbis nekem....
2013. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A természetesség mindig jobb mint a sok műanyag cucc amit magára ken az ember nap mint nap. Barátnőm is akkor kel fel amikor én pedig én hajnali 4:50 kor szoktam mert 6 ra járok dolgozni a barátnőm meg 8 ra iskolába. Oké hogy neki fél 7 kor indulnia kell legkésőbb de mindig legalább 1 óra csak a hajbelövése, meg a sminkelése, aztán a többiről ne is beszéljünk. Pedig ő sem gimibe jár már hanem fősulira, de néha én sem értem minek sminkeli magát, csak a bőrét teszi ezzel tönkre, plusz a hajfestékkel is a haját, és senki ne mondja azt hogy ma már nem káros mert ilyen természetes, meg olyan, a fenéket ugyanúgy vegyi anyaggal van tele ami nem tesz jót a hajnak!

A sminkes cuccokról ne is beszéljünk, oké hogy a barátnőm megoldja egy kis alapozóval kihúzza a szemét, szájfény, vagy valami szolidabb rúzs és ennyi de én mondom smink nélkül jobban néz ki mint azzal. És ismerek egy olyan csajt aki hozzánk jár szakmai gyakorlatra, 19 éves létére smink nélkül szebb mint sminkelve. Csak mert láttam már őt buliban meg simán munkába is, és lehet látni rajta mikor van kimázolva és mikor nem. És sok lányról tudnám ezt elmondani még a party csajokról is akik smink nélkül jelenek meg valahol hogy úgy sokkal szebbek. És ahogy elnézem az eddigi választ nem csak én vagyok ezzel egyedül.

2013. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tragédia... -.-
2013. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Én szoktam sminkelni, de nem nézem le azt, aki nem teszi, mert mindenkinek a maga döntése, senki nem több és nem is kevesebb tóla :)
2013. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell a smink. Vagy legalábbis nem mindennap. Káros a bőrre, és a természetesség különben is jobb.
2013. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17 vagok es en sem sminkelem magam! Nem csunya a bőröm es en sem szeretek ezzel foglalkozni ,inkabb alszom reggel tovább,az aki majd össze akar velem jönni az smin nélkul is szeretni fog ,es ha sminkelném is magam akkkor ugyis latna smink nelkul , a masik meg,h szerintem nekem nem áll jól a smink,a magassagom miatt ígyis 20nak neznek,sminkel meg kb 25nek...:/

Bár néha elgondolkzom azon,hogy egy fiúnal Plussz pont ha nem smi kelem magam? Nem vagyok csúnya ezzel tisztaban vagyok es sokan mondtak is ...de sajnos jemtudom fiúknál ez hogy megy..:)marmint kedvelik e a sminket vagy annak orulnek ha a leanyzo nem sminkeli magát!

2013. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak tudni akartam, hogy mi a véleményetek erről, mert néha megszólnak érte.
2013. okt. 17. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
áhh nagyon irigyellek emiatt! Én nem tudok élni smink nélkül, úgy szolgál nekem mint egy védő burok ( nem viszem szerencsére túlzásba, de akkor is). Mindenképp maradjon meg ez a szokásod:)
2013. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a szuper,mindenkinek így kéne lennie!
2013. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!