Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, (kb. ) mennyi körömlak...

Lányok, (kb. ) mennyi körömlakkotok van?

Figyelt kérdés
Milyen márkákat szerettek? Milyen színeket? Esetleg ha van kedvetek, akkor len is írhatjátok pontosan a nevüket :) És még az érdekelne, hogy használjátok is mindet, vagy mekkora részüket? Kort is írjatok!
2013. nov. 1. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és 24/L, lemaradt. :D
2013. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy átlátszó, egy fekete és egy zöld. De alig használom őket.

24/L

2013. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 k.doravanda válasza:
kb 30 Én az essence márkát ajánlanám mivel nagy az ecsete és szép a fedése
2013. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 20 db van, ennek nagy része a zöld, kék és lila valamilyen árnyalata, ezen kívül van még egy rózsaszín, egy arany, mattító fedőlakk, két átlátszó lakk, egy csillogós fedőlakk és egy fehér.

Van egy-kettő, amit még nem is használtam, a többit pedig csak akkor, ha ünnep, szünet vagy valamilyen rendezvény van, suliba nem festek körmöt.

14/L

2013. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kb 120 db körömlakkom van . Ebből hát ugy 50-60-at használok.kedvenc márkáim :essence ,rose&nails,moyra, Általában a bordó,fekete,szürke,nude és átlátszó szinűre festem a körmöm :)) 13/l
2013. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy barátom lányának annyi van, hogy azon gondolkodtunk, hogy lekenjük vele a csónakot.
2013. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem kb. 50 db van:) en nagyon szeretem festeni a kormom mindenfele mintat festek ra, kombinalom a szineket, sima kormom szinte sosincs mindig van rajta valami minta. Nagyon szeretek uj technikakat kiprobalni. En szinte mind az 50-et hasznalom. Van astor, lovley, essence, claire's, charm limit, miss sporty, flormar,max factor, she, kallos, avon, manhattan, moyra loreal, colo rama.. 15/L
2013. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szia:)

Csak neked megszámoltam , és 142 db van:)

2013. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
21
2014. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!