Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, (kb. ) mennyi körömlak...

Lányok, (kb. ) mennyi körömlakkotok van?

Figyelt kérdés
Milyen márkákat szerettek? Milyen színeket? Esetleg ha van kedvetek, akkor len is írhatjátok pontosan a nevüket :) És még az érdekelne, hogy használjátok is mindet, vagy mekkora részüket? Kort is írjatok!
2013. nov. 1. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12 db :D Legjobb barátnőmnek 64... :D
2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kb tíz. Lora márkát szeretem. A rózsaszín és az indigókék a kedvencem. (persze külön-külön). mindet használom. 14.
2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kb 90-100 db

1-2 éve imádtam körmöt festeni, a szabadidőm nagy részét ezzel töltöttem, díszítgettem, mintákat festettem rá, lefotóztam stb. Akkor munkanélküli voltam elég hosszú időn át pályakezdőként.

Aztán most már 1 éve van munkám, csoda, ha egy hónapban egyszer marad rá időm/türelmem/energiám, hogy legalább egyszínűre kifessem a körmeimet :)

A kedvenc márkák: Rose Nail, Moyra, Essence, Lora, Aden, Catrice

2013. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

30 db. Nem mindet használom, csak kb 20-at.

Mindenféle színem van, a feketétől a pinken át a türkizig. Márkák terén nagyon szeretem a Lovely, Maybelline és Avon lakkokat. :)

15/L

2013. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 25-30, 15öt használok belőle. Kedvenc márkám a NYC, de van Lovely, Miss sporty, régi Essence, She.

16/L

2013. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha a tesóméval együtt számolom min. 40. :D

Mindenféle márka, szín van. A kedvencem a NYC, moyra, de rengeteg fajta van még. :DD

17/L

2013. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9 db.NYC a kedvencem,de a Maybelline is jó.Van pink,neon zöld,arany,sötét lila,rózsaszín,barackos,sima fedőlakk,díszítő....:D Kb.a neon zölden kívül mindet használom,évszaktól függ,hogy épp melyiket.:DD
2013. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy 20-25, ennek kb. felét használom.
2013. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kb. 10-15 darab van,mindenféle márka.A legtöbb rózsaszín,de van vörös,kék és fehér is.Körülbelül a felét szoktam használni,2-3 hetente lakkozom újra a körmömet.

17L

2013. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

13 db van, 1-2 éve még közel 40 volt, de rájöttem, hogy felesleges annyi, sokat elhasználtam, meg ami már nem volt jó kidobtam. Most nekem még ez is sok, elég lenne egy nude, bordó, átlátszó fedőlakk, csillámos fedőlakk, lila, meg 1-2 szín még esetleg, de többre nincs szükségem. Úgyhogy még ezt a 13-at is próbálom leredukálni. :D

Essence lakkok a kedvenceim egyébként, de van Astor, NYC, Lovely, Moyra, stb.

2013. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!