Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud segíteni ilyen...

Valaki tud segíteni ilyen sminkben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jean Kirsteint cosplayelném az Attack on Titan animéből/mangából, de azon kívül, hogy lány vagyok, az arcom sem igazán olyan típusú, mint az övé. Tapasztaltabb crossplayesektől kérdezném, hogy hogyan tudnék sminkkel olyan jellegű lóarcot varázsolni magamnak, mint Jeané?

Aki nem ismeri: [link]



2013. okt. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kontúrozással lehet csalni

[link]

2013. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző kb. nagyjából megfogta a lényeget, szerintem nézz sokféle crossplayes sminkes videót, a legtöbben a tónusmélységekkel, árnyékokkal csalnak, többféle mélységű púder, stb. Én is így szoktam. Egyébként a legegyszerűbb módja hogy kísérletezel az arcodon, nem egyszer, nem kétszer, sokszor. Ki fog alakulni a végleges idővel, én általában hónapokkal az aktuális cosplay előtt már csinálom a próba sminkeket, hogy minél inkább eltalált legyen a karakterhasonlóság, meg az ember közben megismeri a saját arcát és a lehetőségeit, hogy mit hogyan tud elcsalni optikailag.
2013. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként sok sikert hozzá! Előző voltam, csak lemaradt, bocsi.


Egy másik leendő Attack on titan cosplayes

2013. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:D
2013. nov. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!