Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segitenétek Esküvői sminkben?

Segitenétek Esküvői sminkben?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk és valami tartós és szép sminkre lennék kiváncsi. Fekete hosszú hajam, sötét barna szemem és nap barnitott bőröm van
2012. jún. 7. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Neki is hasonló adottsági vannak, mint neked, kivétel a szeme. Szerintem ez nagyon szép, kicsit visszafogott, de mégis látszik, hogy van rajta, egy kevés, természetes smink: [link]


Vagy egy kis bordós beütéses: [link]


Ez már viszont kicsit erősebb, de lehet, hogy pont ennyire szeretnél sminkelni. :) Kicsit korallos a szemsmink, szerintem szép. [link]


Ilyenekre gondoltál?

2012. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen ilyenekre :)
2012. jún. 8. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy követed-e a facebookon, vagy láttad-e már ezt a videót, de Nóra tökéletes tippeket ad: [link]


Első voltam. :))

2012. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cyanus válasza:

szerintem arra azért figyelj, hogy a nagyon feltűnő trendi smink pár év múlva nem lesz az, és a fotókat akkoris fogod mutogatni

pl van ismerősöm, aki a 80-as években készült esküvői fotóit csak a következő kommentel mutaogatja: tudod akkor az volt a divat


szóval én nem választanék nagyon szineset... inkább a nagyon jó minőségű természetesnek tűnő sminkre szavaznék

2012. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!