Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy smink...

Miért van az, hogy smink nélkül nem megyek sehová, és csúnyának érzem magam még sminkben is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

1. ha úgy is csúnya vagy, akkor kár a sminkért

2. valószínűleg alapból nagyon csúnya vagy akkor, ha semmi sem segít

2010. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első hülye. -.-

Azért, mert mindenütt csak kikent, tökéletes arcú, bőrű csajokat látni, és ez iszonyatosan rombolja az ember önbizalmát. Elveszik lassan a természetes szépség. A smink alapvetően arra szolgál, hogy KIEMELJE az szépséget, de mostanság úgy alkalmazzák, hogy mindent takarjon.

Kicsit növeld meg az önbizalmad, és máris nem fogod olyan csúnyának érezni magad. :)

2010. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
mert mondjuk csunya vagy???
2010. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz, mert önértékelési zavaraid vannak. Miért akar minden csaj úgy kinézni, mint a topmodellek?
2010. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a topmodellek nagyon csúnyák!!! aki rájuk akar hasonlítani az hülye...
2010. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Itt a kulcs az önbizalom. Nem vagy elégedett magaddal mert vastagon sminkelt topmodellekre akarsz hasonlítani. Ne akarj olyan lenni mint ők. Inkább legyél önmagad és magadhoz mérten ítéld meg a külsőd. A sminkkel nincs semmi baj, bár egyszer kipróbálhatnál egy napot smink nélkül is.Tapasztalatból mondom, mert én is ugyanezt éreztem, és egy nap smink nélkül mentem suliba és sokkal természetesebbnek éreztem magam és a barátaim is ugyanúgy viszonyultak hozzám. Sőt még jobban is éreztem magam így. A lényeg, hogy nem a smink teszi az embert :)
2010. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!