Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki gyakran sminkel, egy idő...

Aki gyakran sminkel, egy idő után márnagyon gázul fog kinézni nélküle nem? Ők otthon is sminkben vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromtól sminkelem magam, régen rengeteget tettem fel, aztán ahogy nőiesebb lettem a tiniből, egyre kevesebbet és mára már van hogy smink nélkül megyek utcára, max kis szemspirál vagy alapozó, de amióta lebarnult az arcom még az sem. Így jobban tetszik már :) Arról nem is beszélve hogy a sok smink korábban öregíti a bőrt, 26vagyok, már vigyáznom kell hogy elő ne bújjanak az első szarkalábak a szemkörnyéken :)
2011. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hot_kiss ***** válasza:

Mit értessz gáz alatt? Ráncokat? Vagy csak simán egy csupasz, kifestve gyönyörű-sminknélkül brutálhülye arcot?

Nézdmeg jútúbon Michelle Phan-t. Eszméletlen sminkeket csinál, de én testápolóból kenek magamra ilyen mennyiséget, mint Ő csak a tökéletes bőréért.

Egy magát sokat, hibátlanul, napi rendszerességgel és nagy mennyiségben sminkelő lánynak bizarr lesz az arca smink nélkül, elszokik Tőle az ember és várja a csodát smink nélkül is.

2011. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en igazabol szeretem magam sminkelni, mert vegul is elonyosebben nezek ki sminkkel... alapozo, korrektor, puder a minimum, mert rettenetesen ronda a borom es az arcom nelkule, mert karikasak a szemeim(igazi melyen ulo, sotet karikak vannak korulottuk...). A szememet meg azert sminkelem mert 18 eves letemre 14nek neznek smink nelkul vagy 15-nek :D Lehet, ertekelnem kesobb ezt, de most zavar... :S Sokkal jobban erzem magam.

Viszont ha otthon vagyok, anyumekon kivul nem lat mas, akkor lesz*rom, hogy mi van rajtam :D Neha jol is esik, hogy nincs rajtam 3 tonna "malter"... :D

2011. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kezdj akkor kicsit visszább venni, pl hogy csak alapozo és tus vagy szempillaspirál .. otthonra pedig felesleges :)
2011. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!