Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül vagy szeb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Tévedés, én is sminkelem magam de nagyon szolidan. Csak a szememet szoktam. Rengeted magazin van tele rengeteg természetes smink tippekkel, inkább azokat ajánlom de, az a legrosszabb mikor van rajtad 1 k smink és mikor lemosod magadról, egy arc nélküli ember vagy.
2009. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sminkkel jobban tetszem magamnak. Nagyon világos barna a szempillám és a szemöldököm is. A hajam viszont sötétebb, ezért szerintem jobban néz ki szempillaspirállal, ez a minimum.
2009. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon kevés sminkkel (barna szemceruza VAGY szempillaspirál) de néha smink nélkül. :D Valamiért szerintem nem áll jól a sok smink, de lehet még csak nem szoktam meg 15/l
2009. nov. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen sminkkel. Ha nincs is a szemem körül fekete festék, alapozó mindig van. Nem látszanak a ragyák és az anyajegyek, sokkal szebb úgy.
2009. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha valaki tesz magára egy kis púdert,szájfény szempillaspirál,attól csak szebbnek lehet lenni...OOlyan nincs hogy valakit ennyi elcsúfít.Azt nem mondom hogy a szemceruza,szemhéjfestékek(kék,zöld,rózsaszín)nem csúfíthat,mert az nem mindenkinek áll jól.De amit legelsőnek írtam az mindenkinek 100% jól áll.
2009. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Smink nélkül mindig nagyon gáz vagyok. Túl fakó. :/ Sminkkel se vagyok mindig szép, de 100X jobb, mint anélkül. :/
2009. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én van hogy napokig felé se nézek a sminknek.Aztán néha rámtör akkor adjáááánekiiii:DAlapozó ,szemhéjtus,színes festék ,spirál,:D

És van amikor így vagyok szebb magamnak van amikor úgy.Attól függ mennyi pattim van:D

2009. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Uhhh én szebbnek tartom magam ha sminkben vagyok. Igen aki nem szép smink nélkül az már régen rossz? Igen nem születhetik mindenki szépnek. Smink nélkül nem tartom magam szépnek mert túl fehér a bőrőm. ennyi erővel mondjuk elmegyek szoliba és akkor smink nélkül is széplesz az arcom. :):S
2009. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Honnan tudja az ember lánya, hogy hogyan kell sminkelnie magát?Látod,hogy mi áll jól,és mi nem?Vagy hogyan döntöd el,hogy mi előnyös,és mi nem?
2011. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!