Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül vagy szebb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

az alapozó és pirosító színt ad az arcomnak.

A szempillaspirál kiemeli a szemem.

A szájfény a szám.

Ennyi. Az arcom nem ronda nekem smink nélkül sem, csupán élénkebb ettől a kevéstől

Viszont volt osztyáltársamat aki olyan kis csini volt, sikerült meglátnom reggel, kiránduláskor...mintha nem is lett volna arca....

2009. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsés vagyok, mert smink nélkül is kifejező az arcom. épp ezért nagyon szolidan sminkelek, csak egy kis szempillaspirált, szemöldökceruzát, labellót használok.
2009. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Smink nélkül se vagyok ronda, csak úgy egészében ha valaki rám néz inkább kifejezéstelennek látja az arcom és ugye ilyenkor a szem alatti karikák, mitesszerek látszanak... Külön-külön nincs gond, csak az összkép szerintem átlagos...


Az orrom túl nagy, az arcbőröm nem egységes néhol pirosas, mitesszereim vannak...

A szám szép telt a szemeim kis szempillaspirállal még hangsúlyosabbak. A szemöldökömet imádom.


Annyiból jó, hogy sminkkel tökéletesen meg tudom változtatni az arcom ahány féle smink, annyi arc. Sokszor meg sem ismernek.

PL. Kicsit másképp árnyékolom az arcom másképp húzom ki a szemem más színre festem a szám...

Soha nem ismer meg senki :)))

Persze ha én sminkelek akkor aztán egy egész drogériányi sminket magamra rakok :) ez a szenvedélyem :D


Fotókon pedig retusálni is alig kell, ha van rajtam egy kis (vagy akár sok) smink.


Szóval összességében meg vagyok elégedve az arcommal így is, úgy is. Azt hozok ki belőle, amit akarok. Ilyenkor az nem érdekes, hogy néhol túl zsíros, máshol száraz és csak szenvedek vele :DDD


Köszönöm a kérdést, sikerült jó hosszasan válaszolnom rá, bocsi :DDD


Szép napot! ;)

2009. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
minden hónapban festetem a szempillám. Néha csak ez a plussz van rajtam. Régen mindig mindenhova sminkeltem. ma már réjöttem h nem szükséges
2009. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A hosszasan válaszoló mintha engem írt volna le:D

Már sok-sok éve szenvedek a szemem alatti karikákkal és a miteszereimmel:( Jah, és ráadásul a T vonalban zsíros a bőröm, a többi helyen meg rémesen száraz.

Szóval minden reggel korrektorozom és púderezem magam.

Szép nagy szemeim vannak, így szempilla spirállal és ceruzával általában kiemelem őket.

Ezen kívül kicsit sápadt vagyok, úgyhogy a pirosító sem maradhat el.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, sminkkel vagyok szebb, anélkül úgy nézek ki mint az ördög.:D

Szerintem sminkben mindenki szebb.


Aí: egy másik hosszan válaszoló ;)

2009. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sminkkel szebb vagyok, mivel beeső szemeim vannak és könnyen zsírosodó bőröm. Alapozó és púder nélkül fénylik az arcom. De ezen kívül csak szemcerkát használok.
2009. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

nem tartom magam a világszépének,de jól nézek ki smink nélkül is.Ritkán sminkelem magam,inkább egy lehetnyi alapozó és színtelen szájfény.


Viszont ha sminkelem magam,néha a lehető legszebben akarom,és ez egy kis időt vesz igénybe.Kitalálom mit veszek fel,aztán variálok,hogy milyen smink legyen +szépen megcsinálom.=)

De ez van,imádok a tükör előtt állni és új sminkeket kipróbálni.:)

2009. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Én csak nyáron tetszem magamnak smink nélkül, mert akkor olyan szép barna vagyok és nem ilyen randa sápadt :D

Jajjj, hol van már a nyár????

2009. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

utolsó előtti válaszoló vagyok:

na igen,jöhetne már a nyár.Mára is 17-20°C és napsütést mondott,de nem sütött a nap és így hűvösebbnek éreztem,pedig 15,5°C volt.:S

Már nagyon várom a nyarat,bár nekem az ekcémám miatt nem jó a nagyon meleg,mert ahogy leizzadok nagyon viszket..:S

2009. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Smink nélkül. :)

Mellesleg pár tíz év múlva pocsékul fog kinázni az arcbőr ha túlzásba viszed a sminket... :S

2009. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!