Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül vagy szebb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Sminkkel!!!!!!!!!! o.O

1.Alapozó=vakolás

2.Szemfestés(púder,tus,cerka,ami jön, és sötét színe van, magamra kenem!!)

3.Kis alapozó a számra és kedvemtől függően rúzs. (szájfényeket, csillivilli, cukimuki édibéi izéket nem használok! -.-") Általánab halvány színű lábelló, vagy vörös rúzs!

4.Haj az arcba xD.

5.Nem vagyok emo. :)


16L.

2009. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A sminkkel szebbnek érzem magam! Alapozót csak buliba használok,ha suliba megyek vagy a barátommal el valahova akkor csak púdert rakok fel,pici pirosítót,a pillákra egy kis spirált,és lehelletnyi testszínű szemhéjpúdert és labello ajakbalzsamot(meggyeset)....buliba + még tussal cicás szemet festek fel! Festék nélkül szomorú,sokszínű(van hol halványabb,van hol sárgássabb a bőröm+ még az erek is látszódnak) az arcom,a szemeim lefelé görbülnek,a szám pici,az orrom meg boszis....
2009. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

szerintem smink nélkül SZINTE mindenki szebbnek érzi magát. bár vannak olyanok akik kifejezetten utálják a sminket, én nem ilyen vagyok. szerintem aki ad magára annak alap dolog a sminkelés de nem kell tulzásba vinni(spirál, szájfény a hétköznapokra)

én szerintem sminkkel vagyok szebb, de néha belenézek a tükörbe smink nélkül és rájövök ha szép ápolt a bőr akkor nincs mit rejtegetni!!

2009. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is tetszenék magamnak, ha szép lenne a bőröm.

Ápolom folyamatosan, de a gének... Ráadásul abbahagytam a foamzásgátlót hónap óta és most a bőrömön bosszúlja meg magát...

2009. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs problémám a bőrömmel.Így smink nélkül is szeretek lenni:)

Általában smink nélkül vagyok (vagy szempillaspirált+szemcerkát+szájfényt használok a néha.)

2009. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Smink - álca. Ha lekerül,akkor mit fognak majd szolni az optikailag becsapott férfiak. Örökké nem lehet egy nő smink mögé bujva.Szerintem hülyeség a smink.Fel kell vállalni az igazi kinézetet,ha úgy bejön, az illetőnek a nő,az a jó. Én mindig odafigyelek választásnál,hogy csak olyat választanék,akit ránézve smink nélkül is bejövősnek tartanék.
2010. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!