Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül a...

Sminkkel vagy smink nélkül a jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sminkkel szebbnek érzem magam de smink nélkül akkor dörzsölöm a szemem amikor akarom:)
2011. jan. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam az alapozó alap, mert csúnya a bőröm, nem vakolom magam narancsra, csak annyit hogy épphogy ne nézzek ki valami drogos 40esnek.. Szempillaspirálozok is általában, többet csak akkor szoktam ha épp olyan kedvem van. Szóval nálam inkább sminkkel jobb. 19L
2011. jan. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen sminkkel érzem jobban magam,illetve ki sem lépek az utcára nélküle. Itthon csak ritkán sminkelem magam.


25/N

2011. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én sminkkel és smink nélkül is jól érzem magam. mindkettőnek megvan a maga előnye :)
2011. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most tuti beképzeltnek tartotok, nem érdekel, de én smink nélkül is szép vagyok, nem táskásak a szemeim, nem ráncos a bőröm, nagyon ritkán sminkelek hétköznap, akkor is csak szempillaspirált használok. Buliba is csak szemfesték, spirál, szemceruza, de eszembe se jutna alapozóval vagy bármi más vakolattal tönkre tenni a bőrömet.
2011. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
smink nélkül nagyon ritka,hogy kimenjek az utcára...nem vagyok csúnya úgy sem, csak egyszerűen jobban érzem magam, ha ki vagyok sminkelve:)
2011. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én smink nélkül úgy érzem magam,mintha meztelen lennék:)
2011. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sminkkel, úgy magabiztosabbnak érzem magam.
2011. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem én reálisan látom magamat, nem vagyok csúnya, de kimondottan szép sem.Inkább természetes, átlagos vagyok.

Reggel - akármennyit alszok is - kicsit karikás a szemeim és olyan másabb a bőröm...Úgyhogy én minden reggel egy jó hideg vizes arcmosással kezdem a napot.Ez egyrészt felébreszt, másrészt nagyon jó érzés.Utána csak picit felitatom a vizet törölközővel és felöltözöm, addig megszárad az arcom.Utána arckrémmel bekenem.

Azt szépen beszívja a bőröm, amíg reggelizek, rakok el kaját.


Mitteszeres az orrom, állam, homlokom, illetve néha van 1-2 pattanásom.Ezeket és a karikákat korrektorral elhalványítom és szempillaspirállal kiemelem a szememet és színtelen, tápláló szájfényt használok.

Ezt általában suliba.


Ha valaki nagyobb alkalom van (karácsony, húsvét, szülinap stb.) és összegyűlik a család, akkor szoktam sminkelni jobban.Olyankor, ha szükséges használok némi alapozót vagy púdert, és szemceruzát vagy szemhéjpúdert is a szempillaspirál és szájfény mellett.

15/L

2011. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én mindkettővel jól érzem magam. bár a smink úgy 6 óra után már "kényelmetlen" nekem :D itthon semmiképp nem szeretem a sminket :D

L*-*

2011. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!