Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkkel vagy smink nélkül...

Sminkkel vagy smink nélkül vagy szeb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
sztem sminkkel mindenki szebb, ha tudja h mi áll jól neki. és nemesik át a ló túloldalára....
2009. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Néha úgy gondolom, vagy veszem észre, hogy sminkkel jobban nézek ki.

Néha meg úgy, hogy anélkül jobb...

Változó

2009. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Smink nélkül is szép vagyok :)

Nincs szükségem vakolatra.:)

2009. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nélküle szebb. Aki csak sminken szép az alapból nem szép. Legalább nem okozok meglepetéseket reggelente.
2009. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Smink nélkül is vállalom az arcom nincs okom szégyenkezni de sminkben szebbnek tartom magam mint úgy általában a nők.
2009. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Smink nélkül is leszaladok a boltba ha épp olyanom van, de általában van rajtam. Bár én csak a szemem húzom ki, szóval ez nem az a tipikus nagy smink.
2009. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
pont ,mint az utolsó előtti válaszoló :)
2009. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha smink nélkül nem vagy szép akkor az már régen rossz.
2009. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én mindig sminkelem magam és igy tartom magam szebbnek, szépnek.De viszont este mikor lemosom a sminket és belenézek a tükörbe sokszor azt érzem hogy igy még szebb vagyok de sajnos ez az érzés hamar elillan :( :D
2009. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

17-46....ez azért elég gec-ciség volt.

képzeld nem született mindenki szépnek. dete biztos tökéletes vagy, tökéletes arccal.

ésha egykis sminkkel valaki szebbé teheti a csúnya arcát akkor miért ne tegye???

ésmiaz hogy régen rossz ha valaki smink nélkül nemszép???? a nemszépek menjenek el a búsba, vagy mivan???


amúgy én aránylag nemvagyok ronda :D nem magamból indultam ki, csak azért az a kijelentése a 46-osnak felb@szott....

én elmászkálok sminkben is, meg anélkülis, a smink nálam a szemem kihúzását jelenti, meg a spirált....

2009. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!