Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeptemberben leszek 14 éves,...

Szeptemberben leszek 14 éves, magyarul nyolcadikba megyek idén. Suliba szemöldökpor, púder (gyűlölöm, ha fénylik az arcom) és egy kis színezett ajakápoló sok? Az ajakápoló épp hogy ad egy kis színt.

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nyolcadikban csak szempillaspirált használtam, de azt se mindig! A szinezett ajakápoló nem túlzás, a szemöldök por nem tudom mi, púdert akkor ha nem feltünő és passzol a bőröd színéhez!
2013. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En 15 evesen kezdtem el sminkelni, de akkor is csak spiral es labello.

Ajakapolot szerintem nyugodtan, pudert akkor, hogha nem is igazan latszik hogy van valalmi az arcodon, szemoldokport en tartom olyan lenyegesnek de en nem tudom, hogy milyen a szemoldokod, ha te ugy erzed, hogy szukseges akkor hasznald, viszont azzal nagyon ovatosan mert konnyu nagyon mu szemoldokot csinalni, de szerintem ha nagyon vigyazol, hogy termeszetes maradjon, akkor nyugodtan.

2013. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem ki is vágtak volna az iskolából, ha sminkelve mentem volna, akin mégis volt, elsőre a tanárok lemosták a képéről.

Ma már normális az ha a "nagylánynak képzelem magam, de közben semmit nem érnek" lányok porcelánbabává maszkírozva mennek 6-7.esen már iskolába.

Inkább használj ennyit, mint többet.

2013. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem itt gyk-n az embereket...Ez a "smink" konkrétan csak egy korrekció, nem emel ki különösebben semmit. Ha jól csinálod, nem tűnik fel senkinek.

A szemöldökpor remélem amiatt kell, mert rosszul szedted ki a szemöldöködet, vagy alapból nagyon vékony, mert ha vastag és ráerősítesz, az úgy elég csúnya...

A púder nem is látszik:D Ajakápolót pedig fiúk is használnak, ha száraz a szájuk.

2013. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a szemöldökpor ugyanolyan színű mint a szemöldököm, csak ritka, és azért használom. a púder meg miért látszódna?! nem másztam bele a púderes dobozba. kevés van rajtam, csak azért hogy matt legyen az arcbőröm.
2013. aug. 27. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
ennyi tökéletesen elég! :)
2013. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!