Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimi 1. osztályba nem gáz,...

Gimi 1. osztályba nem gáz, hogy max csak a számat festem?

Figyelt kérdés
Általában színes (halvány rózsaszín,nude,pirosas) ajakápolót használok vagy szájfényt, bár nem szeretem, ha csillog-villog a szám ezért síma átlátszó vagy korallos szájfényt használok. Az alapozótól, szemfestéktől, hiperszuperműszempilláttól irtózok, szép bőröm van, szóval nem is érzem, hogy magamra kéne kennem ezeket. Sosem érdekelt mások vélemény a külsőmet illetően, van egy stílusom és kész. Viszont gimiben nem furcsa, hogy csak ezek a színes ajakápolók vannak rajtam?

2013. jún. 30. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó ezen ne aggódj. Én lehet szélsőség vagyok, de még most sem sminkelem magam. És szerintem az cikibb, ha valaki nagyon sminkel ilyen korban.


20L

2013. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz:D

15/L

2013. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! A természetesség sokkal jobb, és ha szép a bőröd, még véletlenül se rontsd el az alapozókkal és társaival. :)
2013. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Én most fejeztem be a gimi 1. osztályt, és év véén kezdtem el egy kicsit festeni a szememet ,addig egyáltalán nem. Szerintem mindenkin annyi smink áll jól, amennyiben jól érzi magát, legyen az semmi, vagy több rétegnyi.
2013. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok gimnazista, de értelmes közegben nem... remélem.
2013. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, nálunk csak 11-12.-re kezdett a többség sminkelni, addig sokakon max. egy labello volt.
2013. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Beíratkozásnál volt jópár agyonsminkelt emberke...elég viccesen néztek ki :D
2013. júl. 1. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Akkor kezdesz el sminkelni jobban, amikor te úgy érzed.:)
2013. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!