Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy nézzek ki úhy mint egy fiú?

Hogy nézzek ki úhy mint egy fiú?

Figyelt kérdés
Megviccelnèm egy haverom. làny vagyok de...egy napra fiú bõrbe bunèk. Hosszu hajam van szemüveges vagyok. Hogy nèzzek ugy ki mint egy fiù? youtubn lestem vidiket de...ott semmi sincs xD valami smink vagy ruha vagy valami tipp? köszi!

2013. júl. 31. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Varrjál farkat magadnak
2013. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Na ilyet sem hallottam még xD

vegyél fel vmi toppot amiben nem látszik a melled, bő gatya, póló, és vegyél fel mondjuk egy baseball sapkát, csak a hajadat vhogy tüntesd el alá :)

2013. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat


1. kommentelõ..... hàt vn benne valami de inkâbb kihagyom xDDD

2013. aug. 1. 10:05
 5/6 anonim válasza:
Semmi smink, fiús ruha, full cap (úgy, hogy a hajad alá rakod vagy valamit húzz a fejedre, hogy ne lógjon ki a hajad)
2013. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bármilyen álruhát húzol ádámcsutka és farok nélkül :D szerintem nem mész sokra írj ha sikerült :)
2013. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!