Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem ki magam hogy...

Hogy sminkeljem ki magam hogy ne nézzek ki úgy mint egy emós?

Figyelt kérdés
Az a bajom (am 16 vagyok) hogy szeretném szemhéjtussal vagy szemcerúzával kihúzni a szemem, de szerintem nagyon emósnak néznék ki mert sötét barna a hajam ami tupírozott, most még nem sminkelem a szemem csak alapozót használok meg pirosítót és szájfényt. Tudnátok nekem olyan "szemsminkeket" linkelni ami szerintetek nem emós?
2011. ápr. 19. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fajta tussal való kihúzás a 40es évek óta a legegyszerűbb és legszebb módja a szemek kiemelésének. :)

[link]

2011. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megsúgom, hogy a feketénél több szín is létezik... csak ezt a mai tinik elfelejtik, azt hiszik, az smink, ha feketével körbehúzzák a szemüket igénytelenül. Főleg hogy van akinek jól se áll. :D

Szerintem kísérletezz a színekkel bátran, sokkal feltűnőbb leszel, és nemazért, mert rajtad látszik a legjobban, hogy ki vagy maszkolva. Próbálgasd mi áll jól, barna szemhez jól megy a lila, a zöld vagy a kék, csak nem mmindegy melyik árnyalatú szemhez melyik árnyalatot passzintod. Kékhez annyira nem tudom, általában a saját szemem festem. :D

Tussal se gáz, ha alul nincs kifestve a szemed, kicsit cicásan, vékonyan, vastagon, na és persze tus se csak fekete van. :D

2011. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Liriell válasza:

Nem tudom mit értesz "emós" smink alatt... Az enyhén cicás szemek nagyon szépek tudnak lenni,de egyszerűbbel kezdj, szemceruza( vagy szemhéjpúder) és szempillaspirál:

[link]

2011. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sötét barna a szemem szinte nem is látszik a pupillám, ahoz is jólálnának azok a színek?
2011. ápr. 21. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mindenfélével. :) Minden színhez lehet találni minden színből olyan árnyalatot, ami passzol. Szemfestésben szerintem a piros, a sárga és még a nagyon narancs is tabu, a többivel lehet próbálkozni. Sötét szemhez nekem passzol a kicsit metálos leginkább talán fenyőzöld. A fehér is jó, ha jól használja az ember. :D Próbálkozz!
2011. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek rengeteget segítetettek főleg ti a végén:)
2011. máj. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!